TÜM KARABÜKSPORLULARA, TÜM KAMUOYUNA AÇIKLAMAMIZDIR;

Teknik Direktörümüz Igor Tudor’un Kayserispor karşılaşması sonrasında yaptığı açıklamaya, özellikle de bu açıklama sırasında gözlerinin içine bakınız… Şu an biz bu gözlerin içinden konuşuyoruz!

Geride bıraktığımız 16 karşılaşmada rakiplerimiz hepsi gol ile sonuçlanan 8 penaltı atışı kullandı, uzmanlarca hatalı karar olarak belirtilen bu penaltılarda pek çok futbolcumuz kırmızı kart ile cezalandırılarak takımını sahada yalnız bırakmak zorunda kaldı. Bu penaltıların ve kartların çoğunu Süper Lig’in “elit hakemi” diye tabir edeceğimiz, ya da “gelecek vaad eden hakemler” olarak adlandıracağımız, bizce yeteneksiz, abartılmış ve acemi hakemler verdi.

Bu kararlar 1 Ekim 2016’da oynadığımız Trabzonspor karşılaşması sonrasında Başkanımız H. Ferudun Tankut’un “Passolig Başkanı bize rüşvet teklif etti,” sözünden sonra tüm kamuoyunun da görebileceği gibi çığırından çıktı. Sonraki haftalarda takımımız sahada hakem lincine maruz kaldı. Hakem lincine maruz kaldık çünkü bozulmuş ve kokmuş futbol sistemini onların yüzüne vurduk.

Evet, sayıca azız!

Evet, küçük bir şehrin takımıyız!

Evet, akşam televizyonlarda yorumcular, “Karabükspor çok mücadele ediyor fakat sonucu elde edemiyor,” gibilerinden laflarla bu azlığımızı ve küçüklüğümüzü tatmin ediyor.

Değerli sporseverler, futbol takipçileri…

Sizler de iyi bilirsiniz ki sevgiler küçüklük ya da büyüklük ile ölçülemez. Bizler kırmızı mavi renkleri olan bu takımı çok seviyoruz. SEVGİMİZİN VERDİĞİ GÜÇ, GÜÇLÜLERİN FUTBOLU ARASINDA YOK OLMAYACAK!

Evet, şu an içinde bulunduğumuz durum Selçuk İnan’ın 11’de olmasından daha önemsiz.

Evet, şu an içinde bulunduğumuz durum Cüneyt Çakır’ın bugünkü hatasının Fenerbahçe’ye etkilerinden de önemsiz, Beşiktaş’a çalınan penaltılardan da… Biliyoruz!

Sezon başından bu yana hakemler tarafından sistemli bir şekilde katlediliyoruz!

Sezon başından bu yana Karabüksporumuzdan beklentilerimiz birileri tarafından engelleniyor!

Biz de biliyoruz bu takım alt liglerde bile olsa aynı sevgiyle bağlılığımızın sürecek olduğunu… Bugün sadece eşit şartlarda mücadele etmek istiyoruz.

Değerli Karabüksporlular… Kardemir Karabükspor Yönetim Kurulu,

Takımımızın katledilişini izlemek istemiyoruz. Sizleri elinizde bulunan güç doğrultusunda harekete geçmeye davet ediyoruz.

Saygılarımızla,
KırmızıMavi | Kardemir Karabükspor Taraftar Platformu

Paylaş "Kamuoyuna duyurumuzdur"

Duyurular Yazılarımız
Şub 21, 2 sene önce

Kamuoyuna duyurumuzdur (21 Şubat 2018)

Değerli Karabükspor taraftarları… Bugün bir kongre sürecinden daha çıktık. Son dokuz ayda yaşadığımız üçüncü seçim ve ikinci kayyum tehlikesini geride bıraktık. Çok değil, bir sene önce çoğumuzun aklının ucundan geçm…

Ağu 21, 3 sene önce

Röportaj: Emanuel Roşu

KırmızıMavi’nin bir geleneği haline dönüşen röportaj serisi devam ediyor. Avrupa Liglerini ve ülkemiz futbolunu yakından takip eden Romanyalı gazeteci Emanuel Roşu ile Türkiye Ligi, Karabükspor ve Karabüksporumuzda futbol oynayan Rom…

Ağu 8, 3 sene önce

Kırmızı Mavi Spor Kültürü Derneği kuruldu

Değerli Karabüklüler, sporseverler, 2011 yılında başladığımız KırmızıMavi yolculuğunda 7 Ağustos 2017 tarihi itibarıyla bir dönüm noktasını geride bırakıyoruz. Yaklaşık bir yıldır planladığımız dernekleşme çalışmalar…