Şub 19, 4 ay önce
,

Karabükspor taraftarı soruyor

Karabüklü bürokratlara, iş insanlarına, şehrin önde gelenlerine;

Bildiğiniz üzere Karabükümüz Türkiye’de pek çok şehirde bulunmayan turizm, 53 bini aşkın öğrenci ve futbol takımı olanağına sahip. Bizler Karabükspor taraftarları olarak elimizdeki bu imkânları şehrimizde havaalanı bulunmuyor olması nedeniyle gün geçtikçe kaybettiğimizi düşünüyoruz.

Karabüksporumuzun transfer teklifinde bulunduğu futbolcuların ilk söylediklerinden birinin “Şehirde havaalanı var mı?” sorusu olduğu bugün Karabük’te herkes tarafından biliniyor. Böyle bir durumda Karabüksporumuz elindeki imkânları kaybetmeye başlıyor, futbolcu transferi yaparak Süper Lig’de eşit koşullarda mücadele edemiyor.

Türkiye’deki spor basınının her iç saha maçımızdan sonra havaalanı vurgusu yapması bizleri baskı altına almaya başladı. Yayıncı kuruluş Süper Lig’de mücadele ettiğimiz süre boyunca şehirdeki havaalanı eksikliğini ve ulaşım zorluğunu defalarca dile getirdi. Oluşan bu söylemden hakemlerin etkilenmesi ve şehrimize isteksiz bir şekilde gelmeleri kaçınılmaz bir gerçek.

Aynı şekilde, Karabüksporumuzla karşılaşmak için Karabük’e gelen futbol takımı yöneticilerinin televizyonlara verdikleri röportajlarda havaalanı ve ulaşım sorununa vurgu yapmaları, günümüz futbolunda, maalesef, kendilerinin söz sahibi olmasından dolayı Karabüksporumuzun bu ligde istenmediği algısına her geçen gün daha fazla sahip oluyoruz.

Sözün özü;

Karabükspor taraftarı yıllardır şehirde konuşulan havaalanı konusunu bir an önce netliğe kavuşturup Karabük halkına açıklamanızı bekliyor.

Saygılarımızla,

KırmızıMavi | Kardemir Karabükspor Taraftar Platformu

 

 

Paylaş "Karabükspor taraftarı soruyor"

Duyurular Yazılarımız
May 15, 1 ay önce

15mayıs94 belgeseli yayında!

O gün insanları stadyuma taşıyan dolmuşların örümcek gibi ördüğü şehir, bugün ise her kaldırımında o günü yaşayan Yenişehir! O zamanki adıyla Demir-Çelik Karabükspor’un yine o zamanki adıyla Türkiye Birinci Futbol Ligi…

Şub 19, 4 ay önce

Karabükspor taraftarı soruyor

Karabüklü bürokratlara, iş insanlarına, şehrin önde gelenlerine; Bildiğiniz üzere Karabükümüz Türkiye’de pek çok şehirde bulunmayan turizm, 53 bini aşkın öğrenci ve futbol takımı olanağına sahip. Bizler Karabükspor taraftarl…

Devamı...   Yorumlara kapalı
Şub 14, 4 ay önce

Kamuoyuna duyurumuzdur

Değerli Karabüksporlular, Medya gücü yüksek ve hitaben “büyük” diye tabir edilen takım taraflarından farklı insanlar olarak bu yazıyı yazıyoruz. Bizler, Karabükspor taraftarları, gazetelerde ya da televizyonlarda tuttuğumuz takım…

Devamı...   Yorumlara kapalı