Gönderen Konu: Mantıklı Transfer Önerileri  (Okunma sayısı 551441 defa)

Tansu Gürsel

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • Futbol Sandığı
Mantıklı Transfer Önerileri
« : 09 Ağu 2011, 16:50 »
Kardemir Karabükspor için uygun olduğunu düşündüğünüz mantıklı transfer önerilerinizi burada tartışalım.

Karabükspor

Burak Mızrak

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mantıklı Transfer Önerileri
« Yanıtla #1 : 09 Ağu 2011, 22:03 »
Forveti guclendirmek adina Antalyaspordan ayrilan Djehoua ve ya Kayserisporlu Semih Aydilek  ve orta saha rotasyonuna katkida bulunmak icin de Trabzonspordan Mehmet Cakir

Tansu Gürsel

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • Futbol Sandığı
« Yanıtla #2 : 09 Ağu 2011, 22:07 »
Forveti guclendirmek adina Antalyaspordan ayrilan Djehoua ve ya Kayserisporlu Semih Aydilek  ve orta saha rotasyonuna katkida bulunmak icin de Trabzonspordan Mehmet Cakir

Semih Aydilek, Yücel İldiz gibi iyi bir hocanın elinde yıldız olabilir. Tabii İsmail İsa varken bir tane daha yerli genç forvet almak demek bu iki isimden birinin büyük ihtimalle harcanması demek olacaktır. Djieheoua konusunda tamamen çekimserim ama. 1,5 sezondur sürekli sakat.

Burak Mızrak

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Ağu 2011, 22:22 »
Semih Aydilek, Yücel İldiz gibi iyi bir hocanın elinde yıldız olabilir. Tabii İsmail İsa varken bir tane daha yerli genç forvet almak demek bu iki isimden birinin büyük ihtimalle harcanması demek olacaktır. Djieheoua konusunda tamamen çekimserim ama. 1,5 sezondur sürekli sakat.
Aslinda benimde gonlumden gecen Semih Aydilek.Ayrica Semih gecen sezon M.Erenin yerine kanatalarda da gorev aldi bazi maclarda.bu yondende transferi olumlu olur.Djehoua'ya gelince bonservisinin elinde olmasi avantaji Karabukspor'a yaklastirabilir kendisini :D

Tansu Gürsel

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • Futbol Sandığı
« Yanıtla #4 : 09 Ağu 2011, 22:24 »
Aslinda benimde gonlumden gecen Semih Aydilek.Ayrica Semih gecen sezon M.Erenin yerine kanatalarda da gorev aldi bazi maclarda.bu yondende transferi olumlu olur.Djehoua'ya gelince bonservisinin elinde olmasi avantaji Karabukspor'a yaklastirabilir kendisini :D

:) Doğru, bonservisi elindeyse bizim yönetim antenleri açmıştır hakikaten. Ancak ölü yatırım olacağını düşünüyorum yine de. Onu alana kadar Hırvatistan'dan ya da Bosna'dan falan genç bir hücum oyuncusu alınabilir.

Tolga Çoker

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Ağu 2011, 22:27 »
djehouayı geçiniz yabancı kontejanını boşuna harcamalayalım.. semih aydilek konusunda yeteneği olduğu konusunda şüphelerim var.... bence gökhan güleç iyi bir alternatif olabilir...

Tansu Gürsel

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • Futbol Sandığı
« Yanıtla #6 : 09 Ağu 2011, 22:30 »
Gökhan Güleç benim de hayır demeyeceğim bir oyuncu. Aslında net olarak istediğim oyuncu Bundesliga 2'de. Bochum'un forveti Mirkan Aydın'ı bir izleyin imkanınız olursa.

Serhat Erman

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 10 Ağu 2011, 17:22 »
djehouayı geçiniz yabancı kontejanını boşuna harcamalayalım.. semih aydilek konusunda yeteneği olduğu konusunda şüphelerim var.... bence gökhan güleç iyi bir alternatif olabilir...

hay senin gökhan güleçine... semih iyi işte olum. rıdvan hocanın dediği gibi: "hey yavrum be, semihim benim bee"

telefonuna bak

Serhat Erman

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 10 Ağu 2011, 17:54 »
Gökhan Güleç benim de hayır demeyeceğim bir oyuncu. Aslında net olarak istediğim oyuncu Bundesliga 2'de. Bochum'un forveti Mirkan Aydın'ı bir izleyin imkanınız olursa.

olumlu

ben de isveçte GAIS forması giyen mervan çelik diyorum. tam bir sol kanat olarak erkandan başka oyuncumuz yokken. genç, teknik oyuncu.

Serhat Erman

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 10 Ağu 2011, 17:55 »
ama bu öneriler başlığa uymuyor. mantıklı değil. çünkü yönetim bonservis ücreti vermeyeceğine göre bedava oyuncu önermemiz lazım. o yüzden semih aydilek şu anki en favori isim ki alınsın isterim.

Bahadır Erkartal

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 10 Ağu 2011, 17:58 »
ama bu öneriler başlığa uymuyor. mantıklı değil. çünkü yönetim bonservis ücreti vermeyeceğine göre bedava oyuncu önermemiz lazım. o yüzden semih aydilek şu anki en favori isim ki alınsın isterim.

bencede semih alınabilir, genç ve bizim takımda iyi olacağını düşünüyorum

Fikret Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kirmizimavi.org
« Yanıtla #11 : 12 Ağu 2011, 17:09 »
sedat bayrak defansa ilaç olurdu ama ordu alacak galiba

Burak Mızrak

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 12 Ağu 2011, 17:51 »
sedat bayrak defansa ilaç olurdu ama ordu alacak galiba
oyuncunun orduspora transferi gerceklesti
http://www.orduspor.org.tr/haberdetay.php?id=844

Serhat Erman

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 13 Ağu 2011, 04:11 »
olumlu

ben de isveçte GAIS forması giyen mervan çelik diyorum. tam bir sol kanat olarak erkandan başka oyuncumuz yokken. genç, teknik oyuncu.

ağzımı açar açmaz haber oldu

http://spor.milliyet.com.tr/g-saray-in-yeni-golcusu-mu-/spor/spordetay/12.08.2011/1425920/default.htm

Tansu Gürsel

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • Futbol Sandığı
« Yanıtla #14 : 13 Ağu 2011, 10:19 »
ağzımı açar açmaz haber oldu

http://spor.milliyet.com.tr/g-saray-in-yeni-golcusu-mu-/spor/spordetay/12.08.2011/1425920/default.htm

:))) Ben yazdım o haberi ya. Araklamışlar ama kaynak belirtmek falan hak getire... Galatasaray için birkaç aydır ismi geçen bir oyuncudur Mervan.

Haberin orijinali:

http://tr.eurosport.com/futbol/spor-toto-super-lig/2011-2012/mervan-cimbom-yolunda_sto2905176/story.shtml