Gönderen Konu: 2014-2015 Sezonu Transfer Haber ve Dedikoduları  (Okunma sayısı 363835 defa)

Tansu Gürsel

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • Futbol Sandığı
Malum, artık sezon bitmek üzere ve tüm takımlar gibi Kardemir Karabükspor da bazı çalışmalar yapmaya başladı. Yeni sezonla ilgili transfer haberlerini, duyumları ve yorumlarımızı burada paylaşalım.

Takımımız için öncelikle hücum bölgesine transfer düşünülüyor. Net olan 2-3 isim var. Önümüzdeki 2-3 haftalık dilimde hücum hattının kanatlarında ve en uçta oynama meziyeti olan bir yabancı oyuncuyla ilgili bazı şeyler netleşebilir. Bu oyuncuyla epey mesafe alınmış durumda. Ayrıca bir de 10 numara pozisyonunda oynayan oyuncuyla ilgili gelişmeler var. Henüz her şey için erken tabii. Gelişmelere göre planlar revize edilir. Şimdilik olan biten bu.

Karabükspor

Veysel Doğan

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: 2014-2015 Sezonu Transfer Haber ve Dedikoduları
« Yanıtla #1 : 30 Mar 2014, 01:54 »
Henüz yanlış bir 10 numara transferimiz olmadı ama kanatlar hep karavana. Umarım gelecek sezon bu değişir. :)

Hüseyin Mutlu

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 31 Mar 2014, 00:53 »
Çalışmaların olduğunu biliyorum ama mevcut kadroya da fazla bir transfere gerek olduğunu da düşünmüyorum. 1 tane sağlam defans 1 tane forvet arkası (10 numara) 2 tane sağlam forvetle önümüzdeki sezona bomba gibi gireriz diye düşünüyorum. İnşallah yönetimin transfer politikası da budur.

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 31 Mar 2014, 15:33 »
mevcut kadroda Kiralık oyuncu fazlaca. Bu takımın yeniden dizayn edilmesi lazım.Transfer sezonu gelince ,ligi bitireceğimiz sıralamaya göre, sezon boyu oyuncu performansı ve takım istatistiklerine göre eksik  veya yetersiz pozisyonlar değerlendirilerek önerilerimizi ve görüşlerimizi sunabileceğimizi düşünüyorum.

Tansu Gürsel

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • Futbol Sandığı
« Yanıtla #4 : 31 Mar 2014, 15:49 »
Çalışmaların olduğunu biliyorum ama mevcut kadroya da fazla bir transfere gerek olduğunu da düşünmüyorum. 1 tane sağlam defans 1 tane forvet arkası (10 numara) 2 tane sağlam forvetle önümüzdeki sezona bomba gibi gireriz diye düşünüyorum. İnşallah yönetimin transfer politikası da budur.

Öncelikli olarak buna benzer bir politika var. Ancak tabii ki ihtiyaç halinde (ki bence olacaktır) başka alternatifler de değerlendirilecektir. Özellikle de Metin Abi'nin dediği gibi kiralık oyuncumuz çok. O konudaki gelişmeler transfer planımızı etkiler diye tahmin ediyorum.

Hüseyin Mutlu

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 31 Mar 2014, 19:03 »
Öncelikli olarak buna benzer bir politika var. Ancak tabii ki ihtiyaç halinde (ki bence olacaktır) başka alternatifler de değerlendirilecektir. Özellikle de Metin Abi'nin dediği gibi kiralık oyuncumuz çok. O konudaki gelişmeler transfer planımızı etkiler diye tahmin ediyorum.

Metin abimize katılmamak mümkün değil, sezon başından beri en büyük handikapımız kiralık oyuncuların fazla oluşu. Benim tahminim kiralık oyuncuların takımlarında forma şansı bulmaları zor olduğundan dolayı bizde kalmak isteyeceklerdir. Bu sebeple de kiralık oyuncuları bonservisli oyuncularımızmış gibi düşünerek yaptım o yorumu.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 01 Nis 2014, 00:55 »
Metin abimize katılmamak mümkün değil, sezon başından beri en büyük handikapımız kiralık oyuncuların fazla oluşu. Benim tahminim kiralık oyuncuların takımlarında forma şansı bulmaları zor olduğundan dolayı bizde kalmak isteyeceklerdir. Bu sebeple de kiralık oyuncuları bonservisli oyuncularımızmış gibi düşünerek yaptım o yorumu.
eger Avrupaya gidebilirsek , kiralik oyuncular konisunda elimiz cok guclenir yoksa forma sansi zor olsa da akli celineblr oyuncularn isin sonunda buyuk takim olunca , algilar mantiktan uzaklasa biliyo

Çağatay Han

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 08 Nis 2014, 10:08 »
                  Waterman/Bora         

Uğur           Murat      Mabiala   İshak
Erdem                                 Emre

Hamroun   Musa   Yiğit   Sow   Ahmet

İlhan      

---------------------------------------------------

Kiralık oyuncuları düş sezon sonu elimizde kalan kadro budur, kiralık oyunculardan beykan fazla şans bulamadı diğerleri için yüksek paraları bizden isteyeceklerini sanıyorum tabi uygun bir bedelle geri alma şartıyla almadıysak...

Bunlardan 2,3 tanesini için girişim olacaktır Erkan,Furkan ve Enaramo diye düşünüyorum.

Hiç birini almadığımızı farz ederek elimizdeki kadroya bakacak olsak;

1 stoper , 2 orta saha (10numara ve defansif ortasaha), 1 forvet ve 2 kanat oyuncusuna ihtiyacımız var diye düşünüyorum.

Çağatay Han

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 08 Nis 2014, 10:13 »
Ayrıca ismini yazmadığım,

Aybars, Bertül, Onur, Selim, Muhammet, Abdulaziz gibi genç oyuncularımız içinde kulüpte bir gelecek düşünüldüğünü pek sanmıyorum. Bir kısmı serbest ve kiralık olarak gönderilecektir muhtemelen

Erkan Özdemir

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 08 Nis 2014, 18:03 »
tolunay hocanın açıklamalarına göre onur,muhammet ve selim den umutlu (selim cezalı olduğu için kadroya giremiyor)

Üye Silindi

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 15 Nis 2014, 11:06 »
Kulübe 2 dönem transfer yasağı geldiği konuşuluyor.Nedeni Selim Teber transfer ile ilgili
« Son Düzenleme: 15 Nis 2014, 11:11 Gönderen: Murat Erkartal »

Erkan Özdemir

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 15 Nis 2014, 11:35 »
SPORX ÖZEL - Bu sezon oynadığı futbol ve aldığı sonuçlarla lige damgasını vuran Karabükspor'a Türkiye Futbol Federasyonu'ndan gelen şok haberle sarsıldı.
TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu (UÇK) iki sezon önce Samsunsporla sözleşmesini tek taraflı feshederek Karabükspor'a transfer olan Selim Teber ile ilgili uyuşmazlığı karara bağladı.  UÇK'nın üç hakem heyeti Karabükspor'a transfer talimatına aykırılıktan ve "ayartma" gerekçesiyle iki dönem transfer yasağı verdi.
Ancak kurulun bu hakem heyetinin verdiği bu karar, Karabükspor kadar TFF cephesinde de büyük şaşkınlıkla karşılandı.
"SKANDAL" OLARAK YORUMLANDI
UÇK hakem heyetinin Samsunsporla, Selim Teber arasındaki dava ile ilgili haksız veya haklı fesih konusunda herhangi bir karar verilmeden Karabükspor'a 'ayartma' cezası vermesi talimatlara ve hukuka aykırı olduğu belirtildi. Hukukçular kararı 'skandal' olarak değerlendirirken usül yönünde dosyada hata yapıldığını ifade ettiler. Samsunspor'un Selim Teber'e karşı açtığı davayı geri çekmesine karşın futbolcunun Samsunsporla haksız feshettiği kanaatına varılmasının ciddi bir yanlış olduğu belirtildi.
Karabükspor cephesi ise kararın skandal olduğunu ve Tahkim Kurulu'nun bu yanlışı düzelteceği ve konuyla ilgili önümüzdeki günlerde geniş kapsamlı bir basın toplantısı düzenleyeceklerini açıkladı.
33 yaşındaki futbolcu Selim Teber, Karabükspor ile 2012/2013 sezonunda 12 maça çıkarken bu sezon Ankaragücü'ne transfer oldu 2. Lig ekibinde 25 maça çıktı.

Karabükspor ligde 42 puanla 6. sırada bulunuyor ve Avrupa Kupaları'na katılım için mücadelesine devam ediyor.

Tansu Gürsel

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • Futbol Sandığı

Salih Yelmek

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 24 Nis 2014, 17:01 »
FANATİK / Karabükspor Perovic ile ve Manisa Kulübü ile büyük ölçüde gelecek sezon için anlaşmaya vardı.

FOTOMAÇ / Karabükspor  Ludogorets'te forma giyen Roman Bezjak ile ilgileniyor.

A.Kubilay Karaman

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 24 Nis 2014, 22:36 »
Kim gelirse gelsin yeterki gol atabilen birileri gelsin :)