Gönderen Konu: KırmızıMavi Forum Kuralları  (Okunma sayısı 760 defa)

Kırmızı Mavi

  • Üye
  • İleti: 662
    • Profili Görüntüle
KırmızıMavi Forum Kuralları
« : 08 Ağu 2016, 09:11 »
1- Forumda Kardemir Karabükspor Kulübü formasına, yöneticisine, sporcusuna, teknik heyetine; hakaret, küfür ve alay edici tavırlar sergileyenlere önce açık ve kapalı şekilde uyarı, davranışın tekrarlanması halinde 6 ay uzaklaştırma cezası verilecektir.

2- Forumda KırmızıMavi forum üyelerinden birine yönelik kullanılan; hakaret, küfür ve alay edici tavırlar sergileyenlere önce açık ve kapalı şekilde uyarı, davranışın tekrarlanması halinde 6 ay uzaklaştırma cezası verilecektir.

3- Forumda her türlü alenen küfür kesinlikle yasaktır. Söz konusu tabirlerin sansürlenerek bir kısmının yazılması, nokta ya da başka işaret ve harflerle gizlenmesi:
3.a. İlk seferde kullanıcı açık ve kapalı şekilde uyarılacaktır, tekrarlandığında ise 2 ay uzaklaştırma cezası verilecektir.
3.b. KırmızıMavi forum kuralları 1. ve 2. maddesi çerçevesinde gerçekleştiğinde uyarı cezası verilmeksizin 6 ay uzaklaştırma cezası verilecektir.

4- Forum ortamında ırkçılık, etnik ve dini ayrımcılık vs. gibi mesnetsiz fiillerde bulunanlar süresiz uzaklaştırma ile cezalandırılacaktır.

5- Kardemir Karabükspor taraftarları fair play ruhu içinde takımlarını desteklemektedirler ve KırmızıMavi forumları bu duruşun sergilendiği bir platformdur. Forumumuzda, mesaj altlarında görülen ve diğer spor kulübü taraftarlarının gözünde Karabükspor taraftarlarına yönelik antipati uyandıracak sözlü/yazılı davranışları sergileyenler uyarılacaktır.

6- Herhangi bir başlıktan rahatsızlık duyup forum yöneticilerini göreve çağırmak, forum yöneticilerine hitaben başlık açmak, şikayetini özel mesajla değil de forum içerisinde dile getirmek 1 ay mesaj engeli ile cezalandırılacaktır.


Güncelleme 08/08/2016
« Son Düzenleme: 08 Ağu 2016, 09:12 Gönderen: Kırmızı Mavi »


Karabükspor