Gönderen Konu: NOSTALJİ FORMA ORGANİZASYONU  (Okunma sayısı 1561 defa)

Kırmızı Mavi

• Üye
    • Profili Görüntüle
NOSTALJİ FORMA ORGANİZASYONU
« : 24 Mar 2017, 23:01 »
Değerli Karabüksporlular,

Nostalji forma organizasyonumuz ile karşınızdayız. Aşağıdaki görsel ve videoda gördüğünüz forma 50 TL.

BEDEN BİLGİSİ:

S:  BOY 64 | EN 50
M: BOY 66 | EN 52
L: BOY 68 | EN 54
XL: BOY 70 | EN 56
XXL: BOY 72 | EN 58

NOT: Fotoğrafta L beden kullanılmıştır.

ÜRÜN HEM KADIN HEM DE ERKEK İÇİN UYGUNDUR.

Aşağıdaki forma yazacağınız telefon numarası üzerinden sizlere ulaşacağız.

Karabük'te elden, Karabük dışına ise alıcı ödemeli kargo ile gönderim yapacağız.

TESLİMAT TARİHİ: Tüm siparişler aynı anda hazırlanacak. Bu konuda sizleri bilgilendireceğiz.

Sorularınız için KırmızıMavi forumlarındaki ilgili başlığa yazarak ya da info[at]kirmizimavi.org'a ([at]=@) e-posta atarak bilgi alabilirsiniz.

SİPARİŞ VERMEK İÇİN: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBpwn8eQiFhCY5E4Zho2rt4dqDtPIGSAiZ-Gg3sBSU7k4GVA/viewform
« Son Düzenleme: 24 Mar 2017, 23:10 Gönderen: Kırmızı Mavi »

Karabükspor

Kırmızı Mavi

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: NOSTALJİ FORMA ORGANİZASYONU
« Yanıtla #1 : 25 Mar 2017, 11:42 »
Nostalji forma için taraftarlarımızın yoğun ilgisi var. Taraftarlarımızın bizlere yönelttiği soruları ve verdiğimiz yanıtları burada Sıkça Sorulan Sorular olarak derledik. Bu mesaj soru geldikçe düzenlenecektir.

Ön siparişi verdim, bundan sonraki süreç ne olacak?
Ön siparişi verdikten sonra bir süre beklemeniz gerekecek. Belirli bir sayıya ulaştığımızda ön sipariş verirken bize verdiğiniz telefon numarasından size ulaşacağız ve bir hesap numarası göndereceğiz. Hesap numarasına tüm sipariş verenler parayı yatırdıktan sonra forma üretimine geçilecek.

Bu formanın kumaşı nasıl olacak?
Kırmızı ve mavi parçalı kumaştan üretilecek. Forma dikiş olacak. Tıpkı nostalji formalardaki gibi. Görünüş olarak efsane formamızdan eksik bir yanı kalmayacak.

Formanın üzerinde arma olacak mı?
Evet formanın üzerinde arma olacak. Ürün nostalji olduğundan dolayı DÇ arması eklenecek.

Ürün elime ne zaman geçer?
Tüm siparişçiler ücreti yatırdıktan sonra anlaşmalı firma üretime başlayacak. Üretime başlandığı anda size bilgi vereceğiz.

Sipariş verdim fakat Karabük'te yaşamıyorum. Formayı nasıl temin ederim?
Size ulaşıp adres isteyeceğiz. Bize vereceğiniz adrese alıcı ödemeli olarak ürünü kargolayacağız.

Sipariş verdim ve Karabük'te yaşıyorum, ürünü nasıl temin ederim?
Ürünü ister elden, ister alıcı ödemeli adresinize kargo olarak göndereceğiz.

Ön sipariş süresi ne zaman bitecek?
Şu an yoğun talep alıyoruz. Öngördüğümüz sayıya ulaştığımız anda ön siparişi durduracağız. Bu bakıma ön sipariş süresinin bitişine dair tam bir tarih veremiyoruz.

Barış Gökcek

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Mar 2017, 13:43 »
Bedenler maç formaları gibi slim fit mi yoksa standart mi arkadaşlar. Göbekli taraftarlara beden konusunda bilgi verebilir misiniz.

Xl ve XXL arasında kaldım.

Kırmızı Mavi

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Mar 2017, 14:07 »
Bedenler maç formaları gibi slim fit mi yoksa standart mi arkadaşlar. Göbekli taraftarlara beden konusunda bilgi verebilir misiniz.

Xl ve XXL arasında kaldım.

Vücuda yapışan şekilde, slim fit değil ama dar kesim. Esnemesi mesnemesi sağlam :)

Barış Gökcek

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 25 Mar 2017, 15:48 »
Vücuda yapışan şekilde, slim fit değil ama dar kesim. Esnemesi mesnemesi sağlam :)

Anlaşıldı en büyüğünü alıyoruz demekki.

Adem Öztürk

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 26 Mar 2017, 00:43 »
Kumaş kalitesi nasıl olacak? Adidas, Nike vb markaların forma kumaşları gibi mi?
Grafik tasarım olan forma fotoğraf ve video sonundaki gerçek ürün fotoğrafından daha güzel görünüyor. Eğer fotoğraftaki forma yaptırılacaksa maalesef bana biraz kumaş seçimi ve işçilik konusunda yetersiz geldi.
« Son Düzenleme: 26 Mar 2017, 00:49 Gönderen: Adem Öztürk »

Onur Özkan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 25 Tem 2017, 09:02 »
Son durum nedir ? Bu tarz organizasyonlar olacak mı tekrardan

Kırmızı Mavi

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 18 Ağu 2017, 09:15 »
KırmızıMavi olarak eşe dosta hediye ederiz diye biraz fazladan yaptırdığımız tişörtler taraftarlarımızın yoğun ilgisine uğradı. Elimizde sınırlı sayıda tişört kaldı. Eğer almak isteyenler varsa bize Twitter ve Facebook'tan mesaj yoluyla ulaşsınlar.

Bu kadar yoğun bir talep olacağını beklemiyorduk. Aynı ürünle tekrar bir organizasyon yapmayı düşünebiliriz.

Sinan Demirbaş

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 18 Ağu 2017, 11:51 »
Farklı ürünler yaptıra bilirmiyiz atkı,polar,şapka vb ürünler madem talep çok. ;D
« Son Düzenleme: 18 Ağu 2017, 11:51 Gönderen: Sinan Demirbaş »

Erhan Ayhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 21 Ağu 2017, 09:29 »
giyenlerin üzerinde gördük , güzel olmuş elinize sağlık.