Gönderen Konu: 34. Hafta | Akhisar Belediye - K. Karabükspor | 02.05.2017 | Cuma | Saat 17.00  (Okunma sayısı 484 defa)

Karabükspor

Adem Ayan

• Üye
    • Profili Görüntüle
Akhisar çıkışta, bizdeyse düşüş devam ediyor. Net bir mağlubiyet alır sezonu kapatırız da gelecek sezon için de zerre ümidim yok...

Salih Yelmek

• Üye
    • Profili Görüntüle
Gelene 4 atan bir Akhisar var karşımızda. Bizde zaten bu defans hattı dahil bu iş bilmez hoca ile fark yiyelim de bu pis sezondan ve başımızdaki bozuntudan kurtulalım...

Çağatay Han

• Üye
    • Profili Görüntüle
Fark yediğimiz  takımlara karşı Akhisar haftalardır fark atıyor. Bu denklemde yola çıkarsak 5-0 la kurtulursak sevindirici olur. Barisiç tamamen takım ruhunu bitirdi sahada yokuz geldiği günden beri

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
ters orantıdan farklı yenecez bence :D

Fatih Halis Eroğuz

• Ziyaretçi
Puana ihtiyacı olan gariban takımların bir numaralı dostu Karabükspor'un formdaki takımların baş düşmanı olduğunu düşündüğümüz zaman bu maçla ilgili galibiyet ümidim var.

Bu ümidin sebebi takımın oynadığı oyun, hocanın taktik anlayışı falan değil. Sadece senelerdir alıştığımız bir takım özelliğinden yola çıkarak yazdım :)

Muktedir Doğan

• Üye
    • Profili Görüntüle
Yedekler ve son şans verilen oyuncularla çıkılsın. zaten her türlü yenileceksiniz. kimse neden yenildik diye sormaz. fark yemeyecek bir kadro ile gitsinler.

Hüseyin Mutlu

• Üye
    • Profili Görüntüle
Akhisarin paraya ihtiyacı var​. Her takımın Kardemir gibi bir sponsoru yok. Tartışmaya gerek varmı sizce. Akhisar kesin galip, adamlar 6 haftadır namağlup.

Miraç Özdemir

• Ziyaretçi
5 den fazla atmasalar bari.