Gönderen Konu: 2017-2018 Sezonu Transfer Haber ve Dedikoduları  (Okunma sayısı 43922 defa)

Kırmızı Mavi

• Üye
    • Profili Görüntüle
Geldik o malum başlığa...

2017-2018 Sezonu transfer haber ve dedikodularını tüm yaz boyunca bu başlıkta konuşacağız arkadaşlar.

Güzel bir transfer sezonu olsun, yeni Cernatlar, LuaLualar, Sheltonlar görelim...

Karabükspor

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: 2017-2018 Sezonu Transfer Haber ve Dedikoduları
« Yanıtla #1 : 15 Haz 2017, 23:17 »
Bu takim üçünü de harcadı.Cernat'a eşi hasta.Lua'ya disiplinsiz,Shelton'a zampara dediler

Hüseyin Mutlu

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Haz 2017, 23:19 »
Sosyal medyada yapılan yorumları ve önerilen oyuncu isimlerini okuyorum. Benim; "ÜSTAD" diye hitap ettiğim ( o kendini biliyor😀) önerilen oyuncu isimlerinden daha iyisi gelecek şeklinde yorum yapınca başkan ve hocayla ilgili yaptığım yorumları tekrar sorgulama ihtiyacı duydum.

Bu sebeple biraz sabır demekten başka bir şey söyleyemiyorum. Bekleyip görelim bakalım.

Göker Giresunlu

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Haz 2017, 23:22 »
Bu takim üçünü de harcadı.Cernat'a eşi hasta.Lua'ya disiplinsiz,Shelton'a zampara dediler

Bizimkiler Ercüment'i,Kerim Zengin'i seviyorlar hocam.

Hüseyin Mutlu

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Haz 2017, 00:42 »
Sağbek Sabri Sarıoğlu diyorum. GS sözleşme imzalamayacak. 2 sene daha çok rahat oynar. Transferi zor ama imkansız değildir diye düşünüyorum.

Soner Orhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 16 Haz 2017, 11:49 »
Sağbek Sabri Sarıoğlu diyorum. GS sözleşme imzalamayacak. 2 sene daha çok rahat oynar. Transferi zor ama imkansız değildir diye düşünüyorum.

Orta açacak biri lazım Hüseyin Hocam. Zaten az sayıda taraftar geliyor bir de Sabri yüzünden yaralanmalar olabilir. Millet, ben canımı pazarda bulmadım der gelmez sonra maça benden söylemesi.

Erkan Özdemir

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 16 Haz 2017, 14:43 »
Orta açacak biri lazım Hüseyin Hocam. Zaten az sayıda taraftar geliyor bir de Sabri yüzünden yaralanmalar olabilir. Millet, ben canımı pazarda bulmadım der gelmez sonra maça benden söylemesi.

Adamın adı çıkmış sayılara vurunca başarısız olmadığını göreceksiniz. Kerimin tanjunun erdemin olduğu yerde Sabri'ye Abdurrahman çelebi deriz :)

Göker Giresunlu

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 16 Haz 2017, 15:15 »
Adamın adı çıkmış sayılara vurunca başarısız olmadığını göreceksiniz. Kerimin tanjunun erdemin olduğu yerde Sabri'ye Abdurrahman çelebi deriz :)

Ben de aynı fikirdeyim.Sabri internet üzerinde çok fazla karalandı.

Hüseyin Mutlu

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 16 Haz 2017, 17:35 »

Sosyal medyada adam biraz karalandı, adı çıktı 9 a indiremedi 8 e misali. Ama koskoca GS takımı her sene sağ bek transferi yapmasına rağmen adam formayı hiç bırakmadı. İstatistikleri ve tecrübesi bence üstü düzey. Ama imkansız bir transfer gibi duruyor. Ama transfer olursa sırf sabri için gelecek olur demedi deme. :)
« Son Düzenleme: 16 Haz 2017, 17:37 Gönderen: Hüseyin Mutlu »

Sezai Aşkın

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 16 Haz 2017, 18:37 »
KKS Media Lato ve Selezynov'un ayrılabileceğini yazmış . Lato gsye gidebilir denmiş . Bu Galatasaray'a bide en iyi futbolcumuzu satarsak denecek söz yok. Satacaklarsa bile 5 milyon Euro'dan aşağı açmasınlar kapıyı . İsim bilenler paylaşırsa sevinirim . Çünkü sağda solda okuduklarımız bizi memnun etmiyor

Soner Orhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 16 Haz 2017, 18:43 »
Sosyal medyada adam biraz karalandı, adı çıktı 9 a indiremedi 8 e misali. Ama koskoca GS takımı her sene sağ bek transferi yapmasına rağmen adam formayı hiç bırakmadı. İstatistikleri ve tecrübesi bence üstü düzey. Ama imkansız bir transfer gibi duruyor. Ama transfer olursa sırf sabri için gelecek olur demedi deme. :)

Ben daha genç isimlerden yanayım ne yalan söyleyeyim.  ;D

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 16 Haz 2017, 20:48 »
Adam GS son takımım.Başka takım olmayacak dedi.Kaç yıldır yükünü tuttu.Yılda en az10 milyonu cebe indirdi.

Salih Yelmek

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 16 Haz 2017, 21:31 »
Sabri Sarıoğlu'na falan talip olmaz bizim yönetim.. Hiç sanmıyorum.. Trabzon yerel gazetesi  Zeki Yavru'ya Karabükspor'unda aralarında bulunduğu 2/3 takım yazmış talip olan..   Ayrıca Ksk Media'nın bir dediği diğerini tutmuyor.. 1 hafta önce İlhan ve Kerim gidiyor abonoliklerini kapattılar  ayrılıyorlar dedi.. Başkan Erkan hocanın imzasında Kerim ve İlhan ile tekrar anlaşacağız dedi..  Bilmiyorum artık sonuç ne olur ? Yarın resmi transfer dönemi başlıyor.. Sanırım önümüzdeki hafta hareketli geçer.. İsimler daha çok yazılırı.. Belki imza da olur.. Zaten kamp dönemine azalıyor.. O yzden biran evel imzalar atılmalı.. Ben Galatasaray'ın Seleznyov'u alacağını sanmıyorum.. Gomis transferini bitirdiler sanırım.  Belhanda keza bitti.. Belki alacaksa Latov'u alabilir.. Oraya futbolcu arıyorlar çünkü.. Başkan iyi bir kazık atmalı fiyat olarak eğer talip olanlar varsa bu futbolculara..

Okan Çakır

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 16 Haz 2017, 21:44 »
kerim kalacaksa hakan kerim papp ve gerekirse poko da orada oynayabiliyor(hamidou traorenin geldiğini varsayar isek) sağ bek sorunumuz yok bana göre. lato giderse ishak oynar ama yedek bir bek lazım. bizim asıl sorunumuz kanat 10 numara ve forvet. rbyka kerim dany barış lato hamidou poko biliz kırık(selenzyov).  10 numara ve bir açıkla bu kadro iş yapar. çok fazla abartmamak lazım. tabi yatabare kırığı(selenzyov) zorlayamadığı için bir forvet de fena olmaz. atla deve değil. ama hoca konusunda çekincem var. bakalım oynatabilecek mi takımı

Hüseyin Mutlu

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 17 Haz 2017, 01:19 »
Antalya güzel transferler yapıyor gibi sanki.
Alanya'da mbilla yi almış Antalya'dan.