Gönderen Konu: 2017-2018 Sezonu Transfer Haber ve Dedikoduları  (Okunma sayısı 24395 defa)

Semih Korkut

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: 2017-2018 Sezonu Transfer Haber ve Dedikoduları
« Yanıtla #15 : 17 Haz 2017, 01:55 »
Hamidou traorenin geldigini ve iskelet kadrodan kimsenin takımdan ayrılmayacağını varsayarsak, iyi bir on numara,bir sol açık bizim için yeterli olacaktır diye düşünüyorum.Anladığım kadarıyla forumdaki herkes hemen hemen bu konularda hem fikir.10 numara pozisyonuna düştügümüz sene takımda musa ile beraber en iyi performansa sahip olan valentin violanın gelmesini çok isterim.Şu an hangi takımda oynuyor,nasıl bir mukavelesi var transfer edilebilirmi bunları bilmiyoruz ama öyle bir ihtimal gerçekleşse iyi bir katkı vereceği kesin.Gerçi şu an bende dahil çoğu taraftarımız transferden çok hocanın yeni sezonda neler yapacağına odaklandık merakla bekliyoruz bakalım.

Karabükspor

Okan Çakır

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 17 Haz 2017, 08:44 »
bugün ayın 17si. bakalım traore imza atacak mı

Harun R. Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 17 Haz 2017, 10:46 »
Günün tamamını transfer beklemekle geçiriyorum. Bi bakıyorum iftar vakti gelmiş. Sonra sahura kadar bi daha bekliyorum :) Hadi artık başkan taraftar transfer bekliyor

Utku Özen

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 17 Haz 2017, 14:04 »
Stoper mevkisine Genclerbirligi'nden Ferhat Görgülü'yü transfer etmisiz. Hayirli olsun olsun da gerek var mıydı be başkan. O Mevkide oynayabilecek Dany-Gaman-Barış-Papp-Tayyib hatta Ceyhun Gulselam bile varken ne idüğü belirsiz adami aliyoruz.Sonra taraftar gelmiyor diye agliyorsunuz.Bu taraftar Ferhat Gorgulu gibi adamlari izlemeye mi gelecek?

Salih Yelmek

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 17 Haz 2017, 14:20 »
Ferhat Görgülü'ye eğer bir stoper yollamayacaksak asla gerek yoktu.. Menajer cebini doldurdu muhtemelen. Ya birinci şık doğru. Yada ikinci şık doğru yazdıklarımın arasında..  Gaman - Pap - Barış -Dany.. Neyse artık gelene hoş geldin demekten başka çaremiz yok..  Eğer başkan adam akıllı stada taraftar çekecek isimleri alamazsa kendi ipini çeker.. Çünkü Mavi Ateş ile aralarında çok büyük sorunlar var.. Yeni sezonda stadda istenmeyen durumlar olacak gibi görünüyor.. Çünkü amigoların da aralarında bulunduğu isimler sosyal medyada  bir kaç gündür yine yazılar yazıyorlar.. Ama özellikle deplasman konusunda haklı buluyorum Mavi Ateş Grubunu..

İsmail Aykol

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 17 Haz 2017, 18:44 »
Allah aşkına birisi de isim yazsin veya bi transfer haberi versin yav. Valla çatlayacam 4 5 adam alacakmisiz madem hemen alalim ya.. millet malı götürüyor

Erkan Özdemir

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 17 Haz 2017, 20:02 »
Aha Ferhat Görgülü'yü almışız mükemmel ya ilk 11  çok başarılıydı yedek kulübesinde bariz eksikliklerimiz vardı önce yedek kulübesi canlanmalı sonuçta maçı yedek kulübesi kazandırıyor.Artı Ferhat gibi bir oyuncu kulübümüze en az 2000 kombine sattırır 1000 de forma satışı eleman bedavaya geldiBir iki daha ıkınırsak MENEJER parası da çıkar.Yoksa forma ve kombine paraları MENEJERe mi gidecek okadar da değildir.Sonuçta ligde 1 maç oynayan Ferhat'ı bizim scout ekibi her maç izlemişlerdir yani.Başkan okyanuslara açılmasın bence denizlerde hatta gölde yüzsün mümkünse....
« Son Düzenleme: 17 Haz 2017, 20:02 Gönderen: Erkan Özdemir »

İsmail Aykol

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 17 Haz 2017, 23:53 »
Başkan biraz önce beinsporta baglandi. Transfer hakkinda konustu. Kaleci çağlar ile ferhatı aldik dedi. Lazarevic ile zecin mukavelesi bitti dedi ve yerlerine takimda oyuncu var diye ekledi. Sadece 10 numara bakiyoruz gibi bisey dedi. Harbi ayvayi yedik kanat oyuncu almazsak

Göker Giresunlu

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 17 Haz 2017, 23:58 »
Başkan biraz önce beinsporta baglandi. Transfer hakkinda konustu. Kaleci çağlar ile ferhatı aldik dedi. Lazarevic ile zecin mukavelesi bitti dedi ve yerlerine takimda oyuncu var diye ekledi. Sadece 10 numara bakiyoruz gibi bisey dedi. Harbi ayvayi yedik kanat oyuncu almazsak

Başkan bu sene çelişkili açıklamalar yapıyor.Kesinlikle bir kanat oyuncusu alınacaktır.Erkan Sözeri de bundan bahsetti.

Soner Bostancı

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 18 Haz 2017, 03:49 »
madem stoper alcaksin al yalcin ayhan i kapi gibi sezonda da en az bes gol atar.. gerci goztepeyle anlasmis

Sezai Aşkın

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 18 Haz 2017, 03:56 »
Kanat almamak saçmalık olur . Lazarevic golü yok bliznicenko 1 gol tanese yanılmıyorsam 2 gol . Hadi sağ bekten geçtim de 10 numara haricinde mutlak en az bir 11 oynayacak kanat oyuncusu şart

Salih Yelmek

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 18 Haz 2017, 07:46 »
Arkadaslar başkan isini biliyordur. Yaş yere yatacak adam değil.  Her yerde transfer konusunda açıklama yapmak zorunda değil. Yani gizli yürüttüğü transferler de var. Ama benim aldığım duyum 2 kanat , 10 numara , 8, numara alinacak. Gizli yürütülen isimler de var denildi. Sabredelim biraz. Baktık transfer donemi bitti ve sadece 10 numara alındı , o zaman gerekenleri edebince yazarız.

Utku Özen

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 18 Haz 2017, 19:25 »
Her şeyden önce forvet lazim bu takima.Yillardir bir forvet bulup getiremediler adam akilli. Bu Hamidou Traore işi ne oldu bilen var mi ses soluk yok?

Okan Çakır

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 18 Haz 2017, 21:03 »
benim anlamadığım bir nokta var. maddi olarak iyi durumda değiliz tamam ama kulubün borcu kongreden duyduğum kadarı ile 60 milyon lira. zaten lige katılım 45 alacağız. eskişerhir ptt liginde ve 116 borcu varmış başkanı açıkladı. biz halen maddi imkansızlıktan bahsediyoruz ve transfer yapamıyoruz. çok tuhaf bir durum

Salih Yelmek

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 18 Haz 2017, 21:27 »
Şöyle bir durum da söz konusu..  Maddi olarak zordayız evet..  Lakin tesisleşme de bu sene yapılacak. Uefa bizim kulübü de denetliyor ve eksi puan ile başlamamız da söz konusu olabilir.. Başkan bunları da düşünerek kulübü zora sokmak istemiyor diye tahmin ediyorum..  Çamlık tesisleri bildiğim kadarıyla hastaneye devredil ve oradan bu sezon çıkacağız.. Bildiğim kadarıyla Yazıköy'e  tesisler yapılacak.. Başkan 4 / 5 tesisten bahsetmişti.. Bunların bir kısmını devlet karşılar mı ? Bence elini bile sürmez.. O zaman yük yine kardemir ve karabükspor kulübüne binecek.
Yani tesis konusu maddi olarak bizi zorluyor diye düşünüyorum. Keza stadda bazı değişiklikler yapılacağını açıklamıştı başkan.. Onu da göz önüne alırsak bilmiyorum ama başkan bence bundan dolayı ayağını yorganına göre uzatıyor olabilir..  Bunlar sadece tahminlerim..  Ama bize şart oğlu şart  10 numara , Sağ ve Sol Ofanslar ,  8 numara, sağ bek şart olduğudur..