Gönderen Konu: 2017-2018 Sezonu Transfer Haber ve Dedikoduları  (Okunma sayısı 24397 defa)

Mustafa Çamdibi

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: 2017-2018 Sezonu Transfer Haber ve Dedikoduları
« Yanıtla #525 : 03 Eki 2017, 15:05 »
Popovic cuma günü geliyor demiş başkan umarım taraftarın ön yargısını tersine çevirir ve başarılı olur

Karabükspor

Sinan Demirbaş

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #526 : 05 Eki 2017, 11:34 »
Twitter da galatasarayın devre arasında poko ile anlaşacağı haberini gördüm bugün. Tudor efendi istiyormuş galatasaray yönetimide genç ve mücadeleci olduğu için sıcak bakıyormuş hatta donk ile takas düşünülüyormuş.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #527 : 05 Eki 2017, 15:03 »
Kahrolsun bazı şeyler...

Cihat Çetin

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #528 : 06 Eki 2017, 09:45 »
Twitter da galatasarayın devre arasında poko ile anlaşacağı haberini gördüm bugün. Tudor efendi istiyormuş galatasaray yönetimide genç ve mücadeleci olduğu için sıcak bakıyormuş hatta donk ile takas düşünülüyormuş.
latovlevici etkisi yapmaz bizim için pokonun yeri rahat dolar,iki metre önüne top atamayan adamı gs almaz hele ki yeniden düzenlenecek denilen yabancı kuralından sonra hiç almaz
devre arası
kaleci
sağ ve sol bek
sağ ön
forvet transferleri yapmazsak işimiz çok zor

Soner Orhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #529 : 06 Eki 2017, 16:42 »
Popoviç cuma gelecek denmişti ses yok mu ?

Hayrettin Kaçar

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #530 : 06 Eki 2017, 18:22 »
Sağ kanat sol kanat ortasaha forvet ve kalecini olmadığını öğrenmiş olabilir.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #531 : 06 Eki 2017, 19:27 »
Popoviç cuma gelecek denmişti ses yok mu ?
Klasik karabükspor, hangi is denen zamanda oldu ki bizim kulüp te

Doğanay Yıldız

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #532 : 07 Eki 2017, 13:19 »
AJANSSPOR- Kardemir Karabükspor Başkanı Feridun Tankut, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav'a konuştu.

Karabükspor'daki hoca değişimine değinen Başkan Tankut, ismi son günlerde sık sık Galatasaray ile anılan futbolcuları Andre Poko hakkında flaş açıklamalarda bulundu.

İşte Feridun Tankut'un röportajından önemli satır başları:

'Her şey güzel olacak'

"Tony Popovic ile anlaşma sağladık. Bugün saat 16.00'da Ankara'da olacak.Takımımızda bugün akşam saatlerinde Ankara'da toplanacak. Yarın Gençlerbirliği'yle hazırlık maçımız var. Tony Popovic maçlarımızı takip etti. Analizler yaptı. Umut ediyorum her şey güzel olacak"

'Yabancı kuralı bence anlamsız bir tartışma'

"Hocalarımızın iyi yetişmesi gerekiyor. Altyapı ve eğitim eksikliği var. Hoca bulmak ve yetiştirmekte zorlanıyoruz. Kendi yetiştirdiğimiz yurt dışında hocamız yok. Bir tane hocamız yurt dışında takım çalıştırmıyor. Eksikliklerimizi görmemiz lazım. Eksiklerimizi görmeden fikir yürütmek akılcı değil. Takımlarımız yerli oyuncu bulma konusunda zorlanıyor. Milli takımımızın kadrosunun %70'i Avrupa kökenli. Yabancı kuralı bence anlamsız bir tartışma"

'Takasa sıcak bakmıyoruz'

"Andre Poko iddialarını ben de okudum. Donk ile Poko'nun takas teklifi bize kesinlikle gelmedi. Biz takas yerine teklif gelirse rakamsal olarak düşünürüz. Takasa sıcak bakmıyoruz"

-Kulüpler Birliği konusu

'Gazetenin bir tanesi içeride böyle konuşuldu' denilen haber yapmış bu konu asılsızdır. Dün Dursun Özbek ve Şekip Mosturoğlu'yla konuşmamız oldu. İlgili gazeteye konuyu bildirdik. Basının doğru haberler yapması lazım. 'Birileri böyle diyor' haberlerini doğru bulmuyorum. Vergi konusunda çalışmalar devam ediyor.

http://ajansspor.com/futbol/galeri/06-10-17/181911/andre-poko-galatasaraya-transfer-olacak-mi-resmi-aciklama/#1

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #533 : 07 Eki 2017, 20:17 »
Bugün yapılan hazırlık maçında yeni teknik adamımız Popovic,Seric ile yanyana oturuyordu.Youtube'a kulüp tarafından yüklenen maç videosunda gördüm.

Okan Çakır

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #534 : 07 Eki 2017, 20:59 »
Bugün yapılan hazırlık maçında yeni teknik adamımız Popovic,Seric ile yanyana oturuyordu.Youtube'a kulüp tarafından yüklenen maç videosunda gördüm.
ya tutarsa. biri tuttu umarım bu da tutar. yoksa orduya döneriz

İsmail Aykol

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #535 : 09 Eki 2017, 15:59 »
Karabüksporda idari menajerlik görevine eski futbolcu Koray Çölgeçen getirildi.

Bu haber transfer merkezinde yaziyor. Benim aklim ermedi eger dogruysa ne alaka diyorum. Karabukte top bile oynamamis bir adam nasil oluyor bu goreve getiriliyor. Bu kadar bizde oynayan topcular varken

Çağatay Han

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #536 : 09 Eki 2017, 17:22 »
Karabüksporda idari menajerlik görevine eski futbolcu Koray Çölgeçen getirildi.

Bu haber transfer merkezinde yaziyor. Benim aklim ermedi eger dogruysa ne alaka diyorum. Karabukte top bile oynamamis bir adam nasil oluyor bu goreve getiriliyor. Bu kadar bizde oynayan topcular varken
tokatspordan kovulan 85 doğumlu bir stoperin bizde iş bulabilmesi eğer gerçekse açıklanamaz. 2.Yolcu mansız vakası

Hüseyin Mutlu

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #537 : 22 Eki 2017, 16:56 »
Halimiz ortada, oynadığımız futbolda ortada.
Aklımın bir kenarında hep TSYD kupasında ki top oynayan rakibe nefes aldırmadan sürekli baskı kurup pozisyon bulan Karabükspor var. Aynı futbolu sadece Başakşehir maçında oynadık gerisi.....

Bu takıma ilk 11 kalecisi lazım 3. Kaleci değil.
Bu takıma sağ bek lazım yedek değil.
Bu takıma sol bek İshak kazandirilmali devre arasına kadar bırakın oynasın olmuyorsa alınmalı.
Bu takıma 10 numara olmazsa olmaz.
Bu takıma sağ ve sol açık olmazsa olmaz
Bu takıma enaz 2 tane forvet olmazsa olmaz.

Devre arasında alan varsa;
Ryibka, Tanase, grovaz, Seleznyov, pupp, ceyhun, acilen satilmali yada kiraya verilmeli. Skora katkısı olmayan hatta zararı olan oyuncular. Hakan Aslantaş Ferhat görgülü bu arkadaşlar niye kadroda yer teşkil ediyor.

Hepsini tek tek açıklamaya gerek yok herşey ortada, herkes görüyor.

Şu takıma Yusuef, Cernat ve lua hariç 10 numara gelmedi. Ümit, Erdoğan ve Emenike hariç forvet gelmedi.

Kulübün mali yapısını ben bozmadım, boş beleş oyunculara dünya kadar bonservisi ben vermedim. Forvet diye aldık sol açık çıktı diyen ben değilim. Eğer suçlu ve sorumlu arıyorsanız o ben değilim yada maça gelmeyen taraftar değil. Bu işin sorumlusu bu takımın yönetimini devralan yada karabük'ün öz çocuğuyuz diyenlerdir. Bir gecede şefik dizdara başkanlıktan vazgeç diyenlerdir. Şimdi borcu harcı bu sorumlular üstlenmeli ve bu takım ayağa kaldırılmalıdır.

Yazın yediğin hurmalar şimdi ........... tırmalar. Yok öyle taraftara suç atmak.

Salih Yelmek

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #538 : 22 Eki 2017, 18:39 »
Halimiz ortada, oynadığımız futbolda ortada.
Aklımın bir kenarında hep TSYD kupasında ki top oynayan rakibe nefes aldırmadan sürekli baskı kurup pozisyon bulan Karabükspor var. Aynı futbolu sadece Başakşehir maçında oynadık gerisi.....

Bu takıma ilk 11 kalecisi lazım 3. Kaleci değil.
Bu takıma sağ bek lazım yedek değil.
Bu takıma sol bek İshak kazandirilmali devre arasına kadar bırakın oynasın olmuyorsa alınmalı.
Bu takıma 10 numara olmazsa olmaz.
Bu takıma sağ ve sol açık olmazsa olmaz
Bu takıma enaz 2 tane forvet olmazsa olmaz.

Devre arasında alan varsa;
Ryibka, Tanase, grovaz, Seleznyov, pupp, ceyhun, acilen satilmali yada kiraya verilmeli. Skora katkısı olmayan hatta zararı olan oyuncular. Hakan Aslantaş Ferhat görgülü bu arkadaşlar niye kadroda yer teşkil ediyor.

Hepsini tek tek açıklamaya gerek yok herşey ortada, herkes görüyor.

Şu takıma Yusuef, Cernat ve lua hariç 10 numara gelmedi. Ümit, Erdoğan ve Emenike hariç forvet gelmedi.

Kulübün mali yapısını ben bozmadım, boş beleş oyunculara dünya kadar bonservisi ben vermedim. Forvet diye aldık sol açık çıktı diyen ben değilim. Eğer suçlu ve sorumlu arıyorsanız o ben değilim yada maça gelmeyen taraftar değil. Bu işin sorumlusu bu takımın yönetimini devralan yada karabük'ün öz çocuğuyuz diyenlerdir. Bir gecede şefik dizdara başkanlıktan vazgeç diyenlerdir. Şimdi borcu harcı bu sorumlular üstlenmeli ve bu takım ayağa kaldırılmalıdır.

Yazın yediğin hurmalar şimdi ........... tırmalar. Yok öyle taraftara suç atmak.

Aynen katılıyorum..

Doğanay Yıldız

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #539 : 06 Kas 2017, 10:28 »
Basında Yasin Öztekin muhabbeti dönmeye başlamış. Yönetimin durumundan haberdar değiller sanırım böyle abuk haberler pompalıyorlar.