Gönderen Konu: 4. Hafta | K. Karabükspor - Beşiktaş | 09.09.2017 | Cumartesi | Saat 17:00  (Okunma sayısı 1451 defa)

Sezai Aşkın

• Üye
    • Profili Görüntüle
Traoure neden hep kadro dışı . Bi problem mi var yoksa hoca tercihi mi ?

Karabükspor

İsmail Aykol

• Üye
    • Profili Görüntüle
Traoure neden hep kadro dışı . Bi problem mi var yoksa hoca tercihi mi ?
Harbiden tam ben soracaktim bilen birisi var mi bu adam hic kadroda olmuyor. 11de olmasa anlarim ama yedeklerde bile yok sene basindan beri. Biri aydinlatsin bizi

Recep Yurtsever

• Üye
    • Profili Görüntüle
Harbiden tam ben soracaktim bilen birisi var mi bu adam hic kadroda olmuyor. 11de olmasa anlarim ama yedeklerde bile yok sene basindan beri. Biri aydinlatsin bizi

düz kosu yapıyordu en son sanırım sakat

Semih Korkut

• Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle Beşiktaş tabiki iyi bir takım ama kendi evinde guzel bir havada, o dolmuyor dedigin tribünler de nitekim baya bir dolup havaya girmisken, 50dkda sadece bir pozisyona girmek nedir? Yattabare diye oyunla alakasiz yaptigi bir olumlu hareket disinda, sahada hic oyunda olmayan bir adamı oyunda tutmanin amaci neydi anlamak mümkün değil.İyi niyetli olabilir ama ben hala onun bir superlig forveti olduğunu düşünmüyorum.
Seleznov ne olursa olsun geri kazanılmalı, Yattabarenin yapamadıgını 25dakikada yaptı adam, Yattabare seleznovun kramponunu taşır ancak.Tamam selez 90dakka kaldiramayabilir ama bu maçta 50dakika oynasa bile yeterdi bu Beşiktaş'a. Birde biri su hocaya şu Biliznichenko'nun geçen sezon oynadığı maçları izlettirsin, özellikle deplasmandaki Basaksehir maçını, cidden hoca takımın kimyasını bozdu. Bu hoca Poko dün güzel bir maç çıkarırken niye bu futbolcuyu oyundan çıkarır, Yattabare ve Kerimi niye 90dakka oyunda tutar oyun okumada bencede problemleri var. Son sözümde çok seviyorum kendisini ve yaptığı işleride doğru buluyorum ama kusura bakmasın başkanımıza, tribünler dolmuyor diye bizi ligde istemiyorlar diyor hep,gerçi kimsenin tribünleri dolmuyor, niye her defasinda dillendirip basına malzeme verir anlamak mümkün değil, şehir dün görevini yaptı kimse bizim tribünlerimizi konuşmuyor ama o zeminle bu ligde mac yaparsak asıl bizi bu yüzden ligde istemezler. Beşiktaş'tan dün 3puan alsaydık sıgınacakları tek konu hemen zemin olurdu ve büyük bir algı yaratırlardı.

Recep Yurtsever

• Üye
    • Profili Görüntüle
 Beşiktasa yenilmek bizim gibi anadolu kulupleri için dert değil yenersekte sehir ve kulup için büyük bir olay büyük bir keyif olurdu canımız saolsun bu keyfi yasayamadık ama hatalarımızdan umarım ders alır ilerde asıl rakiplerimizle yapacagımız maclarda en az hatalarla yolumuza devam ederiz

Salih Yelmek

• Üye
    • Profili Görüntüle
Maç bitti ama oyntılmak istenen futbolun siniri bende bitmedi.. 80'li yılların futbolunu asla kabul etmeyeceğim.. Bu adama başkan ayar vermeli.. Yoksa taraftar olası bir sonuçta ayarı stat da istifa diyerek verir.. Biz 2. bir Tolunay Kafkas'ı takımın başında görmek istemiyoruz.. Bu insanlar kombineye parar verirken geride bekleyen ve uzun paslar ve kontra atak ile gol arayan takımı izlemek için o paraları vermiyor. Akhisar maçında da çıksana hadi aynı taktikle..   Geçen senenin aynı kadrosu üzerine geldi ve adam buna rağmen bu takımı tanıyamamış.. Bu takım özellikle sahasında ısırmayı seven ve koşan futbolculardan oluşuyor.. Hiç bir büyük maçta geride bekleyerek oynamadı.. Oynarsa dahi hep geride beklemedi ve topu sürekli rakibe bırakmadı..  İlerde basarak oynadı ve rakiplerini bunalttı.. Nitekim Seleznov oyuna girince  ilerde basmaya başladık ve çok pozisyona girdik.. Bunu artık o kafasına soksun bu adam..

Hüseyin Mutlu

• Üye
    • Profili Görüntüle
Bu gün akşam üstü idmanda futbolcular hocanın gelmesini beklerken sanki dünkü maçı galip bitirmişcesine neşeli ve özgüvenli bir haldeydiler.

Demek ki hocanın verdiği taktiği uygulamışlar. Yoksa mağlup olmuş takımın oyuncuları maçın ardından bu kadar rahat olamazlar. Buradan da şu yorum çıkıyor; hocanın taktiği işe yaramadı ve futbolcular verilen görevi yerine getirdikleri için sorumluluk sahibi olmadığı düşüncesiyle rahatlar.

Tebrikler Erkan hoca. Bu mağlubiyet senin eserin.

Serkan Sakarya

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • kirmizimavi.org
İlk olarak maçı kaybettiğimiz için üzgünüm dün gece sinirden uyuyamadım. Sinirim 1. si federasyona. Saat 5 e maç koymak nedir? hava sıcaklığı 36 derece, normal insanın durduğu yerde terleyeceği bir sıcaklık. Biz taraftarlar maraton tribününde sıcaktan piştik sahadaki adamlar ne yapsın . İkincisi ise Erkan hocaya. Zaten kadrolar açıklanınca korkmuştum. (Yenilmeyi aklımın ucundan bile geçirmedim ama çıkardığı kadro yanlıştı.) Beşiktaş penaltıyı kaçırmış üstüne bi de on kişi kalmış moral olarak çökmüş ileri çıkamazken bizim hoca 90 dk o yatabare denilen adamı sahada tuttu mükemmel oynayan pokoyu çıkardı, ilhanı çok geç aldı. Adamlar zaten ileri çıkamıyorlar al ilhanı veya biliznichenkoyu kanatlardan etkili atak yap. Selezynov oyuna girdi yataberenin 90 dk da yapamadığını 25 dk da yaptı.
Hoca oyun okumasını bilmiyor. Bunun sonucunda da atağa çıkarken kaptırdığımız topta oğuzhan babele al da at diye pas verdi ve golü yedik. Üçüncüsü ise başkana. Be adam sezon başından beri forvet forvet diye biyerlerimizi yırttık bu kadar cimri olunur mu ya at elini cebine adam gibi forvet al biz de rahat rahat maç izleyelim. Ama yok onun yatabaresi var bulunmaz hint kumaşı çok değerli ne takımlar istedi de vermedik. Forvet almazsan sonuçlarına da katlanırsın. Allah korusun yatabare ve selezynov sakatlandı o zaman ne yapacan?
Bizim takımda nedense her şut çekenin topu dağlara taşlara gitti bu maçta. Bu takımda skulason banko ilk 11 oynayacak adam. Orta sahayı derleyip topluyor ikili mücadele kazanıyor rakibi ısırıyor ama hocamız ceyhunu oynatıyor b.k var oynat. her şutu dışarıya. Kerim desen Allah'a emanet ne orta yapabiliyor ne adam tutabiliyor. Arkasına atılan her topu kaçırdı ve dany kapattı açıklarını. Hocanın bir diğer suçu da İlhanı veya Biliznichenkoyu ilk 11 de başlatmaması. Adamların sağ bekinde necip var orayı bizim ilhan ve biliznichenko yol yapardı ve etkili ataklar yapardık. ama orda tanase oynadı ve arkasındaki devşirme sol bek (mecburen oynadı) papp ile beşiktaş bizim sol kanadımızdan geldi ve golü yedik. Bir lafımda bizim kaleciye. Arkadaşım babel üzerine geliyor ne diye geri çekiliyorsun çık ileri kapat açısını rahat vuruş şansı verme ama sen tam tersini yapıp geri gittin adam bakkala gider gibi geldi ve attı golünü.
Bizim takım geride beklemeyi seven takım değil geçen sene tudorun oynattığı futbolu özledim ben. Çok koşan ısıran hızlı ataklarla kaleye giden takımı özledim ben. Ama bizim hoca ne yapıyor bekle defansta at uzun topu defans arkasına gol ara. Bu ne abicim biz böyle futbol oynayan takımı görmek için mi geliyoruz. Biz taraftarız güzel oyun bekliyoruz. Bakın güzel oynayıp kaybedelim yemin ederim sesim dahi çıkmaz, ben yeter ki takımımdaki o potansiyeli o ışığı gelecek maçlar için göreyim. ben kendi adıma takımı değerlendirirsem
kalede rybka bana güven vermiyor yan topları zayıf yediği golde hatası var ben çağların kaleye geçmesini isteyenlerdenim.
kerim zaten Allah'a emanet bi orta yapmaya kalktı yapmaz olaydı.
dany: bence ilk haftadan beri takımın en iyisi Allah nazarlardan saklasın formu gittikçe yükseliyor.
poko: her zamanki gibi çok koştu çok mücadele etti maçta çok beğendim ama salak hoca çıkardı kendisini.
skulason: oyuna sonradan girdi ve beşiktaşlı futbolculara nefes aldırmadı ilk 11i sonuna kadar hak ediyor.
tanase: yoları oynadı etkili bir olayı yoktu kaçırdğı golden başka
grozav: bugün hiç iyi değildi ve erkenden oyundan alındı
ceyhun: sen Allah aşkına şut çekme nolursun.
torje :ilk yarı etkili değildi ama ikinci yarı etkili oldu
yatabare: sana bişey demiyorum seni herkes biliyor zaten saç baş yolmaktan bıktık
selezynov: oyuna girdi ve ne kadar etkili oluğunu herkes gördü
maçı kaybettiysek tek suçlu hocadır. Çünkü yanlış kadro seçimi oyuna geç oyuncu alması.
benim kendi görüşüm daha doğrusu kafamda belirlediğim ilk 11 şöyle.
                                      çağlar
                    poko (papp)    dany     barış      ibanez
                      skulason      osman(traoure)
              torje     grozav(tanase)        bliznichenko(ilhan)
                                  selezynov
bu kadro bence çok can yakar defans anlamında zaten iyiyiz biraz daha becerikli olabilirsek çok güzel işler başarırız. ama hocanın bizim takıma hücum futbolu oynatması lazım çünkü bu takım geçen seneden tudordan buna alışkın. defansta beklersek mutlaka gol yiyiyoruz.
İnşallah ilerleyen haftalarda daha iyi oluruz yoksa hoca fazla kalamaz burda.

Soner Orhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
İlk olarak maçı kaybettiğimiz için üzgünüm dün gece sinirden uyuyamadım. Sinirim 1. si federasyona. Saat 5 e maç koymak nedir? hava sıcaklığı 36 derece, normal insanın durduğu yerde terleyeceği bir sıcaklık. Biz taraftarlar maraton tribününde sıcaktan piştik sahadaki adamlar ne yapsın . İkincisi ise Erkan hocaya. Zaten kadrolar açıklanınca korkmuştum. (Yenilmeyi aklımın ucundan bile geçirmedim ama çıkardığı kadro yanlıştı.) Beşiktaş penaltıyı kaçırmış üstüne bi de on kişi kalmış moral olarak çökmüş ileri çıkamazken bizim hoca 90 dk o yatabare denilen adamı sahada tuttu mükemmel oynayan pokoyu çıkardı, ilhanı çok geç aldı. Adamlar zaten ileri çıkamıyorlar al ilhanı veya biliznichenkoyu kanatlardan etkili atak yap. Selezynov oyuna girdi yataberenin 90 dk da yapamadığını 25 dk da yaptı.
Hoca oyun okumasını bilmiyor. Bunun sonucunda da atağa çıkarken kaptırdığımız topta oğuzhan babele al da at diye pas verdi ve golü yedik. Üçüncüsü ise başkana. Be adam sezon başından beri forvet forvet diye biyerlerimizi yırttık bu kadar cimri olunur mu ya at elini cebine adam gibi forvet al biz de rahat rahat maç izleyelim. Ama yok onun yatabaresi var bulunmaz hint kumaşı çok değerli ne takımlar istedi de vermedik. Forvet almazsan sonuçlarına da katlanırsın. Allah korusun yatabare ve selezynov sakatlandı o zaman ne yapacan?
Bizim takımda nedense her şut çekenin topu dağlara taşlara gitti bu maçta. Bu takımda skulason banko ilk 11 oynayacak adam. Orta sahayı derleyip topluyor ikili mücadele kazanıyor rakibi ısırıyor ama hocamız ceyhunu oynatıyor b.k var oynat. her şutu dışarıya. Kerim desen Allah'a emanet ne orta yapabiliyor ne adam tutabiliyor. Arkasına atılan her topu kaçırdı ve dany kapattı açıklarını. Hocanın bir diğer suçu da İlhanı veya Biliznichenkoyu ilk 11 de başlatmaması. Adamların sağ bekinde necip var orayı bizim ilhan ve biliznichenko yol yapardı ve etkili ataklar yapardık. ama orda tanase oynadı ve arkasındaki devşirme sol bek (mecburen oynadı) papp ile beşiktaş bizim sol kanadımızdan geldi ve golü yedik. Bir lafımda bizim kaleciye. Arkadaşım babel üzerine geliyor ne diye geri çekiliyorsun çık ileri kapat açısını rahat vuruş şansı verme ama sen tam tersini yapıp geri gittin adam bakkala gider gibi geldi ve attı golünü.
Bizim takım geride beklemeyi seven takım değil geçen sene tudorun oynattığı futbolu özledim ben. Çok koşan ısıran hızlı ataklarla kaleye giden takımı özledim ben. Ama bizim hoca ne yapıyor bekle defansta at uzun topu defans arkasına gol ara. Bu ne abicim biz böyle futbol oynayan takımı görmek için mi geliyoruz. Biz taraftarız güzel oyun bekliyoruz. Bakın güzel oynayıp kaybedelim yemin ederim sesim dahi çıkmaz, ben yeter ki takımımdaki o potansiyeli o ışığı gelecek maçlar için göreyim. ben kendi adıma takımı değerlendirirsem
kalede rybka bana güven vermiyor yan topları zayıf yediği golde hatası var ben çağların kaleye geçmesini isteyenlerdenim.
kerim zaten Allah'a emanet bi orta yapmaya kalktı yapmaz olaydı.
dany: bence ilk haftadan beri takımın en iyisi Allah nazarlardan saklasın formu gittikçe yükseliyor.
poko: her zamanki gibi çok koştu çok mücadele etti maçta çok beğendim ama salak hoca çıkardı kendisini.
skulason: oyuna sonradan girdi ve beşiktaşlı futbolculara nefes aldırmadı ilk 11i sonuna kadar hak ediyor.
tanase: yoları oynadı etkili bir olayı yoktu kaçırdğı golden başka
grozav: bugün hiç iyi değildi ve erkenden oyundan alındı
ceyhun: sen Allah aşkına şut çekme nolursun.
torje :ilk yarı etkili değildi ama ikinci yarı etkili oldu
yatabare: sana bişey demiyorum seni herkes biliyor zaten saç baş yolmaktan bıktık
selezynov: oyuna girdi ve ne kadar etkili oluğunu herkes gördü
maçı kaybettiysek tek suçlu hocadır. Çünkü yanlış kadro seçimi oyuna geç oyuncu alması.
benim kendi görüşüm daha doğrusu kafamda belirlediğim ilk 11 şöyle.
                                      çağlar
                    poko (papp)    dany     barış      ibanez
                      skulason      osman(traoure)
              torje     grozav(tanase)        bliznichenko(ilhan)
                                  selezynov
bu kadro bence çok can yakar defans anlamında zaten iyiyiz biraz daha becerikli olabilirsek çok güzel işler başarırız. ama hocanın bizim takıma hücum futbolu oynatması lazım çünkü bu takım geçen seneden tudordan buna alışkın. defansta beklersek mutlaka gol yiyiyoruz.
İnşallah ilerleyen haftalarda daha iyi oluruz yoksa hoca fazla kalamaz burda.

Her kelimeye ayrı ayrı katılıyorum. Sadece son cümledeki kalamazı inşallah kalmaz olarak değiştirmek istiyorum müsadenle Serkan hocam.
« Son Düzenleme: 11 Eyl 2017, 01:15 Gönderen: Soner Orhan »

Miraç Özdemir

• Üye
    • Profili Görüntüle
Şair burada  "Biz sahaya kazanmak için çıkmadık. Rakip on kişi kalınca galibiyet aklımıza geldi. Ondan sonra gol için bastırmaya başladık fakat rakip bir adet gol attı 3 puanı aldı gitti". diyor.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Şair burada  "Biz sahaya kazanmak için çıkmadık. Rakip on kişi kalınca galibiyet aklımıza geldi. Ondan sonra gol için bastırmaya başladık fakat rakip bir adet gol attı 3 puanı aldı gitti". diyor.
10 kişi kalsada ben beraberlige yatmak istedim futbolcular beni dinlemedi diyor, böyle bi vizyonsuzluk olamaz, besiktasi böyle aciz yakaLamışken...

Doğanay Yıldız

• Üye
    • Profili Görüntüle

Aslında "10 kişi kaldıklarında ben hala beraberliğe yatalım dedim ama topçular beni dinlemedi gol atmaya çalıştı, onların yüzünden yenildik" demek istemiş bence.

Soner Orhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
Şu vizyonsuzu takımın başında tutan Tankut da sorumludur. Her işini övecek değiliz kusura bakmasın. Herif kendi ağzıyla ben yatın dedim ama futbolcular kazanmaya oynadı diyor. Ulan futbolculara helal olsun sana da yazıklar olsun Erkan efendi. Ayıp  ayıp parasını aldığın kulübün taraftarına küfür ettin sen resmen. Üç maçı da sen kendi elinle verdin rakibe. Kenarda maçı takip etmediğin gün gibi ortada zira senin yaptığın oyuncu değişikliklerinin akla mantığa uygun yanı yok ! Sezon başında ne diyodun sen ? Sana mı inanacaz biz şimdi ? Bundan sonraki her yanlışta sorumlu iki kişidir, kim oldukları ayan beyan ortadadır...

Hayrettin Kaçar

• Üye
    • Profili Görüntüle
Erkan sözeri bunları ayık kafa ile söyemişse tankut un buğünden itibaren iyi düşünmesi gerekecek.