Gönderen Konu: 4. Hafta | K. Karabükspor - Beşiktaş | 09.09.2017 | Cumartesi | Saat 17:00  (Okunma sayısı 1450 defa)

Barış Gökcek

• Üye
    • Profili Görüntüle
Bu maç özelinde konuşulması gereken o kadar çok konu var ki sayfalar  yetmez. Ancak bana göre hocanın açıklaması bunlarlardan biri değil.

Rakip 10 kişi kalmışken böyle bir gol yemek kesinlikle aptallık. Hoca da takıma aptallık yapmayın dedim dinletemedim demiş. Ne desin. Hem 1 milyon küsür para hemde 1 puan gitti.

Biz alıştık bjkyi gsyi yenmeye ondan sahaya bu kadar korkak bir taktik çıkarması benim de zoruma gitti. Yalnız şunu unutmayın neden yenemedik diye hocaya yüklendiğimiz takım BJK. Yenmeye çalışınca da 10 kişi aldık ağzımızın payını.

Oyuncu değişikliklerine bende bazen katılmıyorum. 4 hafta ve 5 puan. Hafta ya Akhisar'da oynanacak oyun ve sonuç hocanın geleceğini etkiler.

Bu maçta bence önemli olan bizimkilerin şut atma yeteceğinin sıfıra yakın olması, grozav ın sahada yürümesi ve Ceyhun ısrarı olarak görüyorum. Ayrıca hamidou Traore nerede?
« Son Düzenleme: 11 Eyl 2017, 13:20 Gönderen: Barış Gökcek »

Karabükspor

Adem Ayan

• Üye
    • Profili Görüntüle
Oyun anlayışımız-planımız-stratejimiz yok.

Kalecimiz hiç güven vermiyor,hele ki topu oyuna sokma sıfır.

Kerim Zengin takımın en kötüsü ilk 11 e alınması büyük hata.

Gelelim en büyük sıkıntımıza; Teknik Direktörümüz Erkan Sözeri beyefendiyle bu iş olmadı,olmuyor,olmayacak saha kenarında hoplamak zıplamakla olmuyor bu işler, ilk 11 fiyasko,oyunu okuma fiyasko,oyuncu değişiklikleri tam fiyasko.

Gördük işittik maç sonu bjk taraftarlarının takımımıza ettiği küfürleri umarım birilerinin aklı başına gelmiştir artık.

Herkese selam ve saygılar.

Cihat Çetin

• Üye
    • Profili Görüntüle
kerim-dany-barış- papp
stoperleri saymazsak iki kanat bekimiz hucum anlamında facia
ceyhun tanase poko grozaw torje
grozaw ve tanase sheltonun yürüme hızında koşabiliyor,tmm herkes shelton gibi koşmasın ama bu kadar ağır iki oyuncuya uzun top atıp gol kovalamak:) erkan hocam fazla iyimser!!!
necip gibi bir adamı bulduk ama değerlendiremedik oysa torjeyi o tarafda değerlendirse her şey farklı olabilirdi
artık bu tanase denen adam iyice kabak tadı verdi bu adam ancak iç sahada baskı kurdugumuz anlarda pas istasyonu olur başka da bir şey olmaz ,grozaw tanase'den ikisi fazla artık,biliznichenkoya şans ver hocam diğer kanata da torjeyi koy,traore konusunda bilgi yok adam sakatsa eğer neden bir açıklama vs yok
ceyhun kardeşim ts günlerini hatırla biraz! ya bu nasıl pısırık bir oyun bu nasıl bir vuruş !! topa vurmadan kötü düşünüyorsun ve kötüde oluyor ip gibi vuran ceyhun gitti şutu kaleye zor varan bir adam geldi ne oldu gücün mü bitti öz güvenin mi??
aslında harika bir fixtür ile başladık sezona ,genclerbirliği alanya ve beşiktaş maçlarını hepsini de cok kolay kazanabilirdik,tmm beşiktaş güçlü olabilir ama birbiriyle oynamamış ve aklı portoda olan bir takıma karşı ezik oynuyoruz adamlar on kişi kalıyor ve aptalca bir gol yiyoruz,golde kaleci neden çıkmaz o da ayrı bir sıkıntı!!
akhisar gibi iç sahada çok iyi bir takıma karşı oynayacağız gerçi deplasmanda onlara karşı hep iyi oynuyoruz ama aklı fikri yenilmemekde olan bir hoca ile işimiz çok zor