Gönderen Konu: Olağanüstü Genel Kurul - 13 Kasım 2017 Pazartesi  (Okunma sayısı 3288 defa)

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Olağanüstü Genel Kurul - 13 Kasım 2017 Pazartesi
« Yanıtla #30 : 07 Kas 2017, 14:30 »
Bu duruma nasıl gelindi.Kimsenin net olarak bildiğini sanmıyorum.Bu kulübün gelirleri ne?giderleri ne?Bunu yönetimdeki arkadaşların da pek bildiğini sanmıyorum.Yalnızca başkan ve muhasebecinin bilgisi vardır diye düşünüyorum.Açıklık olmaması kulübün dernek olmasıyla ilgili.Kabul edenler,etmeyenler .Kabul edilmiştir formalitesi bu rahatlığı ve gizliliği sağlıyor.Hesap verme gibi bir sıkıntı yok.Kulüp şirketleşebilseydi herşey bu kadar gizli-saklı olmazdı.Yolsuzluk,usulsüzlük varsa yargı gereğini yapardı.
Umarım bu sıkıntılı süreç çabuk atlatılır.Niye bu duruma gelindi açıklanır.Aksi halde kulüp çıkmazda.

Karabükspor

İsmail Aykol

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 07 Kas 2017, 17:08 »
Anaaa tolga gül de var orda. O da istifa etmis ya la.. buna sevindigimi söyleyebilirim. Ulan bu işi yapmak bu kadar zor mu. Ver hocalıgı levent hocaya. Ver menacerligi seyit içgule. Yapsinlar transferleri sen de maddiyatla ilgilen. Niye degerlerimize sahip çıkmıyoruz ki

Uğur Arslan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 09 Kas 2017, 10:45 »
Az kaldı bakalım neler olucak şüpesiz bu güne kadar olan en önemli Seçim olacaktır

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 09 Kas 2017, 19:49 »
Yeni elemanımız Koray Çölgeçen de tüymüş.

Uğur Arslan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 10 Kas 2017, 00:58 »
1 ay iyi dayandı

Salih Yelmek

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 10 Kas 2017, 22:56 »
Aldığım duyuma göre kongrenin 20 Kasım'a ertelenmesi bekleniyor.

Uğur Arslan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 10 Kas 2017, 23:42 »
Ben buğün klüpteydim 20 kasıma ertelendi dediler

Salih Yelmek

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 12 Kas 2017, 12:41 »
20 Kasım Pazartesi gününe kadar Kardemir hissedarları takıma maddi olarak el atmazlarsa takım sahipsiz kalabilir. Bunu kafama göre yazmıyorum.. Çok net bir ağızdan yazıyorum.  Borç tavan yapmış.  20 Kasım günü takım sahipsiz kalmaz umarım. Hakan bey tek aday şuan. Fakat Hakan bey de maddi desteği alamazsa hissedarlardan çekilme durumu olabilir. Yolbulanlar maddi olarak biliyorsunuz ki tek değiller. Güleç ve Yücel aileleri de bu takıma maddi sözü verip altına imza atmazlarsa sonumuz iyi değil.    Ayrıca kongrenin ertelenme ihtimalinin sebebi öğrendiğim kadarıyla haftaya hafta sonu yapılacak olan Kardemir Genl Kurulunda kimin yönetim kurulu başkan olacağı seçimidir..  Burada eğer Güleç ailesi seçilirse Yolbulan beyler'in desteği Karabükspor'a vermeyeceği konuşuluyor.. Yolbulan Genel Başkan seçilirse Güleç ve Yücel ailelerinden de Karabükspor'un durumuna el birliği ile yol bulunması isteyeceği ve ona göre maddi kaynak sağlanacağını öğrendim.. 

Karabükspor konusu milletvekilerine kadar aktarıldı..  Durumun mali yapısını vekiller de biliyor.. Benim öğrendiğim 100 trilyon ve üstünde bir borç var.   Bu kadar borcu Tankut'a yükleyemeyiz.. Daha önceki yönetimlerin büyük suçu olduğunu  düşünüyorum..  Açıkca konuşmak gerekirse 4 tane futbolcumuz şuan Tff'de parasını alamadıklarına dair şikayette bulundular.. 2 ay için serbest kalacaklar..  Yani bonservissiz gidecekler. Bir de transfer yasağı cezası alabiliriz devre arası için..  Açık konuşayım bu takıma maddi olarak büyük ödenek ayrılmazsa bu takım 3.lig hatta Bal lgine kadar gider.. Çok büyük sıkıntılar bizi bekliyor.. Umarım futbolcular şu işçiler için bu sene ligde kalılar.. Sanmıyorum tabii. Çünkü parasız kimse bu devirde işe girmez.. Onların da aileleri var.. Of ki of.. Umarım yanılırım bu yazdıklarımda.
« Son Düzenleme: 12 Kas 2017, 19:50 Gönderen: Salih Yelmek »

Uğur Arslan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 13 Kas 2017, 18:45 »
Çalışanların bile maaşını ödeyemeyen yönetim geç bile kaldınız yazıklar olsun ne diyeyim 20 kasıımda İNŞ hayırlısı olur önümüzdeki maça başkansız çıkıyoruz helal olsun

Miraç Özdemir

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 14 Kas 2017, 03:23 »
Siyasetinizin ta .........
Zamanında Şefik Dizdar'ın başkanlığına engel olmasalardı emin olun şu anda bu durumda olmazdık

Sezgin Küçüktepe

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 14 Kas 2017, 19:41 »
Ben şahsım olarak bu takıma destek olacağım , bu bizim 2. Kurtuluş savaşımız ve önceden olduğu gibi, direne direne kazanacağız.. Şehir bu takıma sahip çıkmalı, Karabükspor demek Karabük demektir.. Eskişehir, Gaziantep Sakarya İzmit adana Samsun Erzurum.... Türkiye'nin en büyük ve en kalabalık şehirlerinin bile süper ligde takımı yokken bizim var... Bu bizim için bir marka değeridir.. Karabük'ün değeridir , ve biz bu değere sahip çıkmalıyız... Ben Kardemirin takıma destek vermeye devam edeceğine inanıyorum... Takıma Sahip çıkmalıyız, kazanmalıyız.. Dibe vursak bile teslim olmak yoktur fıtratımızda, hatırlayın 😉
« Son Düzenleme: 14 Kas 2017, 19:43 Gönderen: Sezgin Küçüktepe »

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 14 Kas 2017, 20:55 »
Pazartesi stadtayız ve daima stadta olacağız. Ölmeden bitmez bu sevda

Salih Yelmek

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 14 Kas 2017, 21:08 »
KARDEMİR KARABÜKSPOR’A HEMEN ŞİMDİ, ACİLEN, ŞİDDETLE 45 MİLYON LİRA GEREKİYOR,  SEZON SONUNA KADAR DA BİR 60 MİLYON DAHA..

Dün KARDEMİR KARABÜKSPOR’UN mali işlerini en iyi bilen isimlerden bir dostumuzla sohbet ettik, bilgiler verdi ve “ŞU AN İÇİN ACİLEN 45 MİLYON LİRA PARA LAZIM..” diyerek, bunun gecikmiş borçlardan kaynaklandığını söyledi.

Futbolcu alacakları, piyasalara olan borç, resmi ödemeler falan olarak “GECİKMİŞ 45 MİLYON LİRA BORÇ VAR ve BUNLARIN HEMEN ÖDENMESİ GEREKİYOR..” bilgilerini verdi.

Daha sonra “SEZON SONUNA KADAR 60 MİLYON LİRA DAHA PARA GEREKİYOR..” dedi ve “İYİ DE BU PARALAR NE OLDU..” diye sorduğumuzda ise “BAKIN 73 MİLYON LİRA ALACAĞI OLAN YOLBULANLAR ŞİMDİYE KADAR HİÇ PARAMIZI VERİN BASKISI YAPMADILAR..” gibi bilgiler verdi..

Olay bu kadarla kalmıyor elbet, sezon başında 44 milyon lira dolayında performans, galibiyet falan gibi para girişi olmuş KARABÜKSPOR’A, öte yandan REKLAM PARASI olarak KARDEMİR’İN 8 milyon liradan 4 Yıllık kırdırılan parasından da 28 milyon gelmiş..

BU paralarda harcanmış..

Şimdi ACİLEN, HEMEN ŞİMDİ, SÜRATLE 45 MİLYON LİRA GEREKİYOR..
SEZON SONUNA KADAR İSE “BİR 60 MİLYON LİRA DAHA..” GEREKİYOR..

Bu paralar bulunursa KARABÜKSPOR BU SEZONU KAZASIZ çıkartıyor..

KARABÜK’TE HANGİ İŞYERİNE GİDERSENİZ/ GİDİN, GÜNDEM KARDEMİR KARABÜKSPOR ve İNSANLARDA BÜYÜK BİR UMUTSUZLUK VAR…

Karabük’te, İlçelerinde nereye giderseniz gidin konu KARDEMİR KARABÜKSPOR’DAN açılıyor ve ÇOK BÜYÜK BORÇ STOĞUNDAN ve HARCANAN PARALARDAN söz açılıyor..

180 MİLYON LİRA BORÇ ve,  bununda ötesinde,  72 MİLYON LİRA DOLAYINDA YAPILMIŞ HARCAMA, yani gereken para ile harcanan para bir araya geldiğinden ortaya çıkan 250 MİLYON LİRALIK BİR BİLANÇO..

BÜYÜK BİR UMUTSUZLUK VAR KARDEMİR KARABÜKSPOR’A GÖNÜL VERENLERDE ve bu kadar büyük bir harcamanın nerelere, nasıl yapıldığı noktası tartışılıyor, bu tartışmalar sırasında EDİLEN SÖZLERİ, GETİRİLEN YAKLAŞIMLARI yazmak mümkün değil.

İş artık KARDEMİR’İN DE karşılayacağı boyutları aşmış gibi görünüyor..
Peki HESABINI KİM/KİMLER VERECEK dersiniz..!!

Ahmet Gölbek

KAYNAK || ▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼

3 Nisan internet sitesi ve Bölgenin Sesi Gazetesi Her Telden Köşe Yazarı ;

Sayın Ahmet Gölbek  beyin bugün yazdığı yazıdan bir kesit.

Hüseyin Mutlu

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 14 Kas 2017, 21:15 »
Konuşulanlara bakarsak eğer. Kardemirsiz ve şehrin önde gelen iş adamları bir araya gelmezse hatta ve hatta taraftar demiyorum, şehir takımına sahip çıkmazsa işimiz çok ama çok zor.

Evet birileri bizi bu batağa soktu. Ama bu şehir çok badireler atlattı. Küllerinden doğmasını bildi. İkinci 8 kasımı yaşıyoruz aslında "olmak yada yok olmak" kararı şehrin dinamikleri ve şehir verecek.

Ya biraz adam olup şehrinin takımına sahip çıkarsın. Yada tuttuğun o İstanbul takımlarının TV'den izlersin. Karar senin

Uğur Arslan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 14 Kas 2017, 23:56 »
Herkes bu takım için gerekeni yapacak arkadaşlar takımımız için sesimizi daha gür çıkaralım bu takım taraftarın şehrin kimsenin nemalanma yuvalanma yeri değil bu takım her yenildiğinde sabaha kadar baş agrısı çeken uykusuz kalan evinde ailesiyle bile tartışan biziz ne futbolcular nede yöneticiler biziz biz KARABÜKSPORA GÖNÜL VERENLER
« Son Düzenleme: 14 Kas 2017, 23:59 Gönderen: Uğur Arslan »