Gönderen Konu: TAKIMIMIZA SAHİP ÇIKALIM  (Okunma sayısı 887 defa)

Uğur Arslan

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: TAKIMIMIZA SAHİP ÇIKALIM
« Yanıtla #15 : 04 Ara 2017, 15:50 »
Yine hüsran

Karabükspor

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 05 Ara 2017, 20:05 »
Ne kimse elini cebine atar ne de cebe atılanın hesabını sorar. Burası Karabük; burada insanlar sadece ah vah eder, çene çalar. Nasreddin Hoca-Timur-Fil masalı. İş ciddiye bindi mi herkes geri durup çoğu da geri vites yapar. Sonuç mu; biri bizi hortumlamışken bir fil daha getirilir o da kulübü sünnetler yalar yutar. Karabük mü? Karabükspor mu? Allah için Karabükte kaç Karabüksporlu var?

Sezgin Küçüktepe

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 14 Ara 2017, 18:58 »
Popovic gitti, Levent hoca geldi.. Direniş için tek eksik kaldı, taraftar desteği... O da artık bize düşüyor. Bu saatten sonra geçmişe değil geleceğe bakmamız lazım.. Geçmişi ilgili makamlar gerektiği şekilde araştırırlar... Direne Direne Kazanacağız!

Muktedir Doğan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 14 Ara 2017, 20:59 »
cenazeyi kaldırmak için hoca mı aranıyor. yoldan rastgele toptan anlayan birini hoca diye getirseniz  o da bu takımın başında 8 puan alırdı.

tövbe tövbe...

İsmail Aykol

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : Bugün, 00:24 »
Ahmet golbekin aciklamalarini okudum. Mali kriz icin yine kardemirden beklentiler vurgulanmis yine. Ama mehmet ali sahin ve rafet vergili veya valinin bir yardimindan bahsetmiyo mali olarak. Bu yonetimin olusmasinda buyuk ugras veren bu siyasiler bi yardimda bulunmayacak mi acaba merak ettim de sordum arkadaslar sizlere