Gönderen Konu: TAKIMIMIZA SAHİP ÇIKALIM  (Okunma sayısı 2745 defa)

Uğur Arslan

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: TAKIMIMIZA SAHİP ÇIKALIM
« Yanıtla #15 : 04 Ara 2017, 15:50 »
Yine hüsran

Karabükspor

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 05 Ara 2017, 20:05 »
Ne kimse elini cebine atar ne de cebe atılanın hesabını sorar. Burası Karabük; burada insanlar sadece ah vah eder, çene çalar. Nasreddin Hoca-Timur-Fil masalı. İş ciddiye bindi mi herkes geri durup çoğu da geri vites yapar. Sonuç mu; biri bizi hortumlamışken bir fil daha getirilir o da kulübü sünnetler yalar yutar. Karabük mü? Karabükspor mu? Allah için Karabükte kaç Karabüksporlu var?

Sezgin Küçüktepe

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 14 Ara 2017, 18:58 »
Popovic gitti, Levent hoca geldi.. Direniş için tek eksik kaldı, taraftar desteği... O da artık bize düşüyor. Bu saatten sonra geçmişe değil geleceğe bakmamız lazım.. Geçmişi ilgili makamlar gerektiği şekilde araştırırlar... Direne Direne Kazanacağız!

Muktedir Doğan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 14 Ara 2017, 20:59 »
cenazeyi kaldırmak için hoca mı aranıyor. yoldan rastgele toptan anlayan birini hoca diye getirseniz  o da bu takımın başında 8 puan alırdı.

tövbe tövbe...

İsmail Aykol

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 16 Ara 2017, 00:24 »
Ahmet golbekin aciklamalarini okudum. Mali kriz icin yine kardemirden beklentiler vurgulanmis yine. Ama mehmet ali sahin ve rafet vergili veya valinin bir yardimindan bahsetmiyo mali olarak. Bu yonetimin olusmasinda buyuk ugras veren bu siyasiler bi yardimda bulunmayacak mi acaba merak ettim de sordum arkadaslar sizlere

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 19 Ara 2017, 16:32 »
Takıma 3 veya 4 takviye yapılacak.Romenler konusunda bu hafta karar verilecek.
Yasin ERDEM
« Son Düzenleme: 19 Ara 2017, 16:32 Gönderen: Metin Aytekin »

Harun Yiğit

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 19 Ara 2017, 16:52 »
Ahmet Gölbek bugün Ferudun un iddialarına cevap verdi. Orada Trabzonu yensek maddi anlamda elimize ne kadar  para  geciyor diye soru yöneltildi.Ahmet Golbek kazanilsa bile 46 puana gelene kadar paraya çevrilmiyor dedi.
Bu neyin nesi ben bunu anlamadim.

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 19 Ara 2017, 19:18 »
Dil sürçmesi olmuş herhalde.Yayıncı kuruluş galibiyete ve beraberliğe para veriyor.Tek koşul bir veya üç puan
Galibiyet:2.2 milyon tl
Beraberlik :1.1 milyon Tl.
« Son Düzenleme: 19 Ara 2017, 20:05 Gönderen: Metin Aytekin »

Harun Yiğit

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 19 Ara 2017, 23:04 »
Iki defa tekrar etti bunu. Muhtemelen soruyu yanlis anladi.

Harun Yiğit

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 24 Ara 2017, 22:50 »
Arkadaşlar geçtiğimiz yıllardan hatırlıyorum Kastamonuspor aşağıda haberi yapılan bir yemek düzenlemişti. Ve yanlis hatırlamıyorsam 1 milyona yakın para toplamislardi. Ve bu yemek düzenlendiğinde Kastamonuspor 3.ligdeydi.

Diyorum ki bizim kulüp de bu minvalde bir calisma çalışma yapamaz  mi acaba.  O kadar zengin insan var. Siyasetciler var, iş adamlari var. İlcelerimizde çok büyük zenginler var. 2-3 milyon toplansa en azindan futbolculara bir nebze olsa ödeme yapılır.
İlgili haber asagida.

BİRLİK GECESİ

Kastamonuspor 1966 Yönetim Kurulu, birlik gecesi düzenleyerek, Kastamonu halkını ve Kastamonuspor sevdalılarını buluşturmayı planlıyor. Gecede sağlanacak gelir, kulüp kasasına girecek.

KSK 1966 Yönetim Kurulu tarafından 5 Mart’ta Elit Balo Salonu’nda ‘Birlik Gecesi’ programı düzenlenecek. Kulübe maddi destek sağlamak amacıyla organize edilecek olan program için tüm Kastamonu halkına çağrıda bulunan KSK 1966 Yönetim Kurulu Başkanı Metehan Babaş; ‘Play-Off yolunda emin adımlarla ilerleyen kulübümüze maddi destek sağlamak için organize edeceğimiz birlik gecemize tüm Kastamonu halkından ve Kastamonuspor sevdalılarından destek bekliyoruz’ şeklinde konuştu.

DAVETİYELER BİN TL’YE SATILACAK

Kastamonuspor 1966’ya maddi destek sağlamak amacıyla düzenlenecek olan geceye katılım için davetiye sistemi uygulanacak. Bin TL bedelle satışa sunulacak olan davetiyelerle kulübe 500 Bin TL gelir sağlaması hedefleniyor.

Açıksöz Gazetesi

Yalçın Açıkgöz

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 25 Ara 2017, 22:18 »

Taraftarlar olarak acilen yardım kampanyası başlatmalıyız.Elimizden ne geliyosa karınca misali kulubümüze destek olmalıyız.Bu şehirde 200bin kişi tek sefere mahsus 100 tl verse Karabükspor bu seneyi 20milyon tl ile alnı ak bişekilde çıkaracaktır.olmaz demeyin ,Gurbette onbinlerce karabüklü var.kimi 1000 verip kendinden başka 9 kişininkini,kimi 10bin vererek kendisyle 99 kişinin,kimi de 100 tl vererek 200bin sayısını bulmalıyız.Bunun için imtro hazırlayıp,gerekli videolarla gündem oluşturmalıyız.Ve şu ortamda bunu yapabilecek tek kuruluş  kırmızımavi.org tur.
Şehrin önde gelenlerinin bağış makbuzu ile kısa videosunun ve diğerlerini teşvik edecek açıklamalarıyla oluşacak görseller.Gözünüzde canlandırın ve inanın.Bunu başarabiliriz.Başardığımızda bu kulubün asıl sahibinin biz olduğumuzu herkese gösterip,taraftarlığımızla gurur duyabiliriz...

Fatih Halis Eroğuz

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 25 Ara 2017, 23:33 »
Taraftarlar olarak acilen yardım kampanyası başlatmalıyız.Elimizden ne geliyosa karınca misali kulubümüze destek olmalıyız.Bu şehirde 200bin kişi tek sefere mahsus 100 tl verse Karabükspor bu seneyi 20milyon tl ile alnı ak bişekilde çıkaracaktır.olmaz demeyin ,Gurbette onbinlerce karabüklü var.kimi 1000 verip kendinden başka 9 kişininkini,kimi 10bin vererek kendisyle 99 kişinin,kimi de 100 tl vererek 200bin sayısını bulmalıyız.Bunun için imtro hazırlayıp,gerekli videolarla gündem oluşturmalıyız.Ve şu ortamda bunu yapabilecek tek kuruluş  kırmızımavi.org tur.
Şehrin önde gelenlerinin bağış makbuzu ile kısa videosunun ve diğerlerini teşvik edecek açıklamalarıyla oluşacak görseller.Gözünüzde canlandırın ve inanın.Bunu başarabiliriz.Başardığımızda bu kulubün asıl sahibinin biz olduğumuzu herkese gösterip,taraftarlığımızla gurur duyabiliriz...

Bu tip bir kampanya kesinlikle hazırlanmalı ama kulübün bunu resmi bir şekilde duyurması da gerekiyor. Kırmızımavi her ne kadar bir dernek olsa da herkese erişmesi mümkün olmayabilir, yerel basın ve sivil toplum kuruluşları da Kardemir Karabükspor'dan gelen resmi yazı doğrultusunda konuya yardımcı olmalıdır diye düşünüyorum. Tek bir elden yapılırsa geniş kitlelere ulaşmak çok mümkün olmaz fakat ne kadar işbirliği, ne kadar beraberlik olursa o kadar iyi sonuç alırız.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 26 Ara 2017, 00:43 »
Kırmızı Mavi Derneği ve Kardemir Karabükspor işbirliğiyle olur bu iş