Gönderen Konu: 22. Hafta | Kardemir Karabükspor - TM Akhisarspor | 18.02.2018 | Pazar | 0 - 3  (Okunma sayısı 792 defa)

Hüseyin Mutlu

• Üye
    • Profili Görüntüle
Hüseyin hocam Ergin konusunda katılmıyorum size. Ne yaptığını inan kendisi de bilmiyor. Cem bir maçta sonradan girdi hangisiydi hatırlamıyorum. Fena değil gibi gelmişti bana. En azından Ergin'den iyidir diyorum.
Stahl da fena değil ben olsam onu da ilk 11'e koyarım.

Harun hocam takım yeni olduğu için hiç birimiz takımı ve oyuncuları tam tanımıyoruz. Haliyle izleyebildiğimiz kadar fikir sahibi  olup yorum yapabiliyoruz. Adam Stal, Cem, Murat hepsi bu kadroda değerlendirilebilir. Ben yalnızca görebildiğimi yazdım. Erginin yetenekli bir oyuncu olmasından dolayı yazmadım. Ama sen cemi izledim ve beğendim diyorsan seni kırmam erginin yerine cem'i yazarım kadroya :) ama son karar hocanın saygı duymak lazım.

Karabükspor

Hüseyin Mutlu

• Üye
    • Profili Görüntüle
Değerli forum üyeleri! Bu maça gidemeyecek olan varsa Batı Kapalı Üst B veya C tribününden devir alabilirim. Benim yerim Batı Kapalı Üst C tribününde ancak oranın satışı maalesef yok. Maça eşimle birlikte gitme planım var. Bu sebeple ücreti karşılığında Batı Kapalı Üst B veya C tribününden bana devir yapabilirsiniz. 5051105277 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Nurullah Girişen

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ibanez sol acikta iyi hareket getirdi. Sol acikta yine ibanez on numarada kage derim ben. Sagda bliz

Nurullah Girişen

• Üye
    • Profili Görüntüle
Hatta skulasonu stoperde kullanirim. Zira o mevkide oynayacak traore ve murat varken stoperde skulason 2 stoperden daha iyi isler cikarir diye dusunuyorum. Stoperlerimiz sikinti

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle
https://m.facebook.com/kardemirdckarabukspor/photos/a.712728205410596.1073741828.710816225601794/2037583419591728/?type=3
Herkesin az çok istediği kadro arkadaşlar. İnşallah tribünler de dolar. Hadi bakalım. Hava da güneşli. Maç bitiminde gülerek döneriz evimize inşallah.

Semih Korkut

• Üye
    • Profili Görüntüle
Kadro iyi, hava güzel, herkes umutlu haydi Mavi Ateşş

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle
Kader ağlarını ördü ergin oyunda hadi be ergin utandır bizi. Haydi Karabüküm.

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle
İnşallah geriden gelip aldığımız ilk maç olur. Ümitsizliğe yer yok. Doksan dakka tam destek. Biz bitti demeden bitmesin. Hadi Karabüküm.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Her mac kirnerden gol yiyoruz. Levent hocam sadece kondisyon ve gaz yüklemesi yapmakla olmuyor

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ilerde topu indirecek adam yok

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ergin niye böyle lüzumsuz hareketler yapıp kart görüyor anlamıyorum

Salih Yelmek

• Üye
    • Profili Görüntüle
Bu maçı yenilirsek tek sorumlu KRAVCHENKO denilen stopere benzemez futbolcudur. Bu adam gibi Türkiye Ligi'nde bir çok stoper var. Ben yönetimin yerinde olsaydım madem mali durumumuz iyi değil Kravchenko gibi ne idüğü belirsiz hiç izlemediğim adama para vereceğime Murat Akça'yı Malatyaspor'dan alır yada kiralardım. Murat Aça bu adamdan kötü mü? Asla kötü değil.  Hatta onun duran top kullanma ve duran toparda ilerde kafa golü atma yetenekleri bile var.  Kravchenko ise maşallah ne akan oyunda ne duran toplarda bir işe yarıyor.   

Levent hoca istediği kadar gaz yüklesin bu takımın düştüğünü kendisi de biliyor. Bir umut belki Akhisar'ı yeneriz gazını hafta içi basına verdi ama tutmadı.. İlk devre kötü oynamadık Akhisar'dan daha da iyiydik ama atacaksın bulduğunu ve rakibi strese sokacaksın. Elin oğlu duran toptan gelir atar ve sende artık çıkaracam diye uğraşırsın.

Bir çok duran top kullandık bir tanesinde etkili olamadık.  Açık konuşayım biz seneye eski adıyla Ptt Ligi'nde  bu takım ile ne şampiyonluk ne ilk 6 bekleme hevesine girmeyelim. Bu takımdan Osman ve İshak'ın sözleşmeleri de bitecek. İbanez keza Tranzonspor'dan kiralık.. Yarı parasını biz yarı parasını şuan Trabzonspor yönetimi veriyor. Bu takım seneye transfer yasağı da alırsa bizbu ismini saydığım futbolcuların bölgelerinini  kimlerle dolduracağız?

Kısaca işimiz seneye zor. İnşallah yanlırım.

Hüseyin Mutlu

• Üye
    • Profili Görüntüle
Değerli forum üyeleri! Bu maça gidemeyecek olan varsa Batı Kapalı Üst B veya C tribününden devir alabilirim. Benim yerim Batı Kapalı Üst C tribününde ancak oranın satışı maalesef yok. Maça eşimle birlikte gitme planım var. Bu sebeple ücreti karşılığında Batı Kapalı Üst B veya C tribününden bana devir yapabilirsiniz. 5051105277 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Öncelikle kırmızımavi ailesine ve adminlerine teşekkür ediyorum. Haftasonu için güzel bir imkan sundular sağolsunlar. İhtiyaç duyduğum bileti bana ulaştırdılar kendilerine tekrar teşekkür ediyorum.

Açıkçası devre arası yapılan transferlerden sonra bu takımın bu sene ligden düşeceğini düşündüğüm için ligde kalma beklentisi ile ve maçı kazanma iddiası ile maça gelmedim. Yensekte yenilsekte ortaya konacak mücadeleyi izlemek ve güzel bir hafta sonu geçirmek için geldim.

Alexe oyundan çıkana kadar takım gayet iyiydi, en azından baskı yemiyorduk. Onun oyundan çıkması ile oyunun kontrolünü akhisara vermiş olduk. Devrenin sonunda yediğimiz golle birlikte bu durum pekişmiş oldu. Kısacası maç bizim için 32. Dk da bitti.

Murat, Ergin, Kranchenco, Ferhat, çok yetersiz. Önümüzdeki sezon için hedefe oynayacak bir takımda yer bulamaz.

Önümüzdeki sezonun planlaması şimdiden yapılmalı, izlenmesi gereken oyuncular izlenmeli, eldeki oyunculardan takımda kalması gerekenlerle görüşmelere başlanmalı. Hoca konusu netleşmeli. Kamp dönemi başlamadan hocanın eline takım teslim edilip uyum süreci başlamalı.

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
Sonuç çok şaşırtıcı değil.Kadromuz bu ligi kaldıracak kapasite ve kalitede değil.Beklentimiz direnen bir takımdı ama maalesef o da olmuyor.Ahbap çavuş ilişkileriyle oyuncular alındığı ve bu oyunculara haketmedikleri mali kaynaklar sağlandığı dedikoduları fazlaca yaygın.Umarım doğru değildir. Yokedilmiş paralara bir de bunlar eklenmez.Sahada gördüğümüz kadarıyla mevcut takımın en az yarısı 1.ligde bile forma giyemez.Hüseyin arkadaşımızın dediği gibi 1.lig planlamasına şimdiden başlanmalı.Bu transfer kafası bırakılmalı.
« Son Düzenleme: 19 Şub 2018, 15:23 Gönderen: Metin Aytekin »