Gönderen Konu: 21. Hafta | Beşiktaş - K. Karabükspor | 10.02.2018 | Cumartesi | 5 - 0  (Okunma sayısı 758 defa)

İsmail Aykol

• Üye
    • Profili Görüntüle
Bu maca kimse zaten puan yazmamisti. İşimiz bundan sonra basliyor ona göre takimin kendine gelmesi bunu bilmesi gerekiyor. Bjk ve basaksehir maclari geride kaldi hic degilse. Artik icerde disarda puan serileri yakalamamiz gerekir

Karabükspor

Nuri Ergül

• Üye
    • Profili Görüntüle
Kimin ne dedigi onemli degil. Bu insanlar gecen sene hakkimizda ovguyle konusuyorlardi. Hatta skora gore abartarak... Takim kotu zamaninda elbet bugunlerde gecer. Sonuc ne olursa olsun biz Karabukluyuz bundan suphe yok. Ama Allah askina biri cikip 40 milyon Euroluk borcu aciklasin, hesap sorsun. Bu takima Etolar Nasriler gelmedi. Hep butcemize gore futbolcu aliyoruz zirvalari dondu dolasti. Hic gelirin olmasa 2 senede ancak bu borcu yaparsin. Nerede bu paralar? Nereye gitti birisi aciklasin. 3. Ligde olsak dahi bir sey degismez sevgimizden ama bu sacmaliga tahammul edemiyorum.

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle
Duran topları savunamıyoruz da kullanamıyoruz da. Bugün bi bu işi dogru yapabilseydik bi de ergin yerine leandro olur veya stahlla başlasaydık bi kisi de eksik oynamazdik. Ergin artık çeki düzen ver kendine be abi. Adam güveniyo koyuya seni onbire. Kac dakka sahada kaldın. Lütfen. Bizim öyle dört beş maç seni bekleyecek durumumuz yok şuan. Varsa bişey artik koy ortaya. Şanssızlığımız kage, murat kondisyonsuz, cem sakat ve kondisyonsuz. Leandro da aynı. Stahl güçlü ama tekniği zayıf, bliz tam tersi. Traore hiç bi ilerleme kaydetmemiş demekki bu kadroda dahi süre alamıyor. Ama artık lüksümüz yok. Oynayın kardeşlerim tüm iyiniyetinizle, tüm gücünüzle, yüzde yüzünüzden fazlasıyla. Oynayın ve başarın ki efsane bi karabükspor efsane bi oyuncular grubu olun. Para kazanılır her zaman. Aslolan bizim efsanelere sizin de hafızalarda yer etmeye ihtiyacınız olduğu. Bu karakterde olun, alanya maçı örneğinin sayısı artıralım işte o zaman tarih yazılmaya başlanacak. Yeterki siz bu kafada olun be kardeşlerim. Bizim son ana kadar sizden umudumuz var.

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
"Aramızdaki kalite farkı  ,direnmemiz için bile yeterli değil."Levent hocanın bu sözleri bu maçın özeti.

Salih Yelmek

• Üye
    • Profili Görüntüle
Dün akşam oynadığımız maçta kalite farkı cidden çok ama çok ama çok fazlaydı.. Yani anlatılabilecek kadar bile değil.  Malesef yine aynı skorla maçı kaybettik. Ben dahil muhtemelen kimse beklemiyordu 1 puan falan. Bekleyen varsa elbet saygı duyarım.. Lakin bu takımdan büyük maçlarda ve deplasmanlarda oynayacağımız maçlarda kimse 3 puan beklemesin.. Anadolu takımlarıyla oynayacağımız maçlara odaklanmalıyız. Odaklanınca ne olur? Ligde mi kalırız? Ben geçenlerde yazdım.. Yine tekrarlayım.. Bu takım yani bu kadro ligde falan kalamaz..  O yüzden oynadığımız son Süper Lig maçlarının tadını çıkarmaya bakalım. Belki bundan sonraki senelerde Süper Lig'e çok uzun süre hasret bile kalabiliriz. 

Benim derdim bu borcu yapanlar aleni ortadayken neden halen daha ses soluk çıkmaz onu anlamadım. Mesela Yolunubulanar. Mesela Şahinler. Mesela Tankutlar.  Daha neyi bekliyr sevgili denetçiler? Sözde valilik denetçiler yolladı kulübe ve ne evraksa halen daha inceleniyor. Aylar geçti be kardeşim.  Ne olacaksa olsun şu adamlara. Görelim bizlerde. Yazık günah. Olan taraftara oluyor. İş yerimde dalga geçenlere laf yetiştiremez hale geldim. Adamlara mali durumu anlatıyorum artık beni anlasınlar diye. 

Akhisar maçını umarım kazanırız.. Kazanamazsak zaten ipimizi çekeriz. Yani iddia olarak bence sıfırı tüketiriz.. Ama bence burada önemli olan bu futbolcu grubunun uyumunu gelecek sene için sağlamak. Lakin takımda disiplinsizlik görüyorum. Ergin Keleş mesela Levent hocaya bakmadı bile oyundan çıkarken. Elini sıkmaya gitmedi. Çıkarken mırıldanıp durdu. Bliznichenko keza beni neden çıkardın dedi Levent hocaya. Yani burada bazı sıkıntılar olduğu kesin.  Levent hocanın da eli dar bu konuda. Kadro dışı bıraksa kimle oynayacaksın? Levent hocanın da kafası karışık. Sezon sonunda bence yerine hoca gelecek.. Tahminim bu yönde. Ben takımın basında tutacaklarına asla ihtimal vermiyorum. Hatır gönül işi ile birileri getirilir.. 

Şubnat ayı içinde yapılacak kongrede bakalım aday çıkacak mı? Bence çıkmaz. Bakalım şiretleşme adına yapılacak adımlar ne olacak? Kimler hisselere konacak. Sonra kimler top gibi kulüple oynayacak? 

İsmail Aykol

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ne erginin ne blizin levent hocaya tavit yapma hakki yok. Her mac 11 basliyo onlarla ama ikisinde de bisey yok ne yapsin adam.. adam olsunlar adam gibi oynasinlar levent hoca hakli sonuna kadar bence

Adem Ayan

• Üye
    • Profili Görüntüle
Teknik heyete-yönetime-topçulara kızamıyorum.

Realist olmayacak belki ama; sanki 6-0 a tur atlayacakmışcasına üstümüze gelen bjk takımı senden nefret ediyorum.