Gönderen Konu: Kulüp Başkanı: Mehmet Aytekin (Göreve geliş: 21 Şubat 2018)  (Okunma sayısı 1333 defa)

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
Antalya büyükşehir belediyesi Alanyaspora son model lüx otobüs hediye etti.Bugün törenle teslim edilecek.Karabükspor maalesef sahipsiz.

Karabükspor

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
Kardemir bundan sonra kulübe mali destek sağlamayacakmış.Bu arada sonraki yılları da kapsayan göğüs reklamı için verilen ancak yenilen (çalınan) 32 milyon lirada geri alınmayacakmış.Göğüs için reklam alma şansı oldu.Tebrikler başkan.Yemek için değil.Kulübü ayakta tutabilmek için uğraşıyor.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Karabüklü Başkan  8)

Aykut Durmuş

• Üye
    • Profili Görüntüle
Emeklerine sağlık başkan, Allah'a şükür kardemir ayak bağından kurtulduk.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Hanımlar beyler ne düşünüyorsunuz son konular hakkında... Bilen bilgisini , duyan duyduğunu, olmayan varsayımını paylaşsın da aydınlanalım. Karabüksporun yegane platformunun ortalık yanarken bu kadar sessiz kalması olmaz. "Yaşam Biter Destek Asla"

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Bende yönetimsiz birakma amaçlı olduğunu düşünüyorum. Bulduklari en küçük olaya mal bulmuş marip gibi atliyolar karalama yapmak için sanki...

Uğur Arslan

• Üye
    • Profili Görüntüle

Soner Orhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
KArabükspor taraftarı kulüp içindeki saçmalıklardan sonra #mehmetaytekinistifa hashtaginde isyana başladı.

Salih Yelmek

• Üye
    • Profili Görüntüle
Yasin Erdem'in haberine göre Karabükspor yönetimi yarın kongre kararı alabilirmiş.

Muhammed Özdemir

• Üye
    • Profili Görüntüle
Genel kurul kararı alınmış

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
Genel kurul 2 ay içinde toplanır.Lisans işi bu ayın sonunda bitiyor.Karabüksporu bitirme planı adım adım yol alıyor.
« Son Düzenleme: 21 Ağu 2018, 19:43 Gönderen: Metin Aytekin »