Gönderen Konu: Kulüp Başkanı: Mehmet Aytekin (Göreve geliş: 21 Şubat 2018)  (Okunma sayısı 797 defa)

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
Antalya büyükşehir belediyesi Alanyaspora son model lüx otobüs hediye etti.Bugün törenle teslim edilecek.Karabükspor maalesef sahipsiz.

Karabükspor

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
Kardemir bundan sonra kulübe mali destek sağlamayacakmış.Bu arada sonraki yılları da kapsayan göğüs reklamı için verilen ancak yenilen (çalınan) 32 milyon lirada geri alınmayacakmış.Göğüs için reklam alma şansı oldu.Tebrikler başkan.Yemek için değil.Kulübü ayakta tutabilmek için uğraşıyor.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Karabüklü Başkan  8)

Fatih Halis Eroğuz

• Üye
    • Profili Görüntüle
Başkanın şimdiye kadar yaptığı her söylem, attığı her adım bir iyi niyet göstergesi. Kulüp battı gibi görünüyor ama umarım başkanın çalışmaları sonuç verir de hızlı bir şekilde şahlanmaya başlarız.
Bir de başkanın bu iyi niyetinin asla kaybolmamasını ümit ediyorum. Eline kalem alıp tahtada kulübün mali durumunu en ince detayına kadar paylaşan bir spor insanı kolay kolay bulunmaz, fırıncısından belediye başkanına kadar herkesin ayağına gidip finansal destek bulmaya çalışması gibi detaylar da ne kadar hedefine bağlı bir insan olduğunu gösteriyor.

Aykut Durmuş

• Üye
    • Profili Görüntüle
Emeklerine sağlık başkan, Allah'a şükür kardemir ayak bağından kurtulduk.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Hanımlar beyler ne düşünüyorsunuz son konular hakkında... Bilen bilgisini , duyan duyduğunu, olmayan varsayımını paylaşsın da aydınlanalım. Karabüksporun yegane platformunun ortalık yanarken bu kadar sessiz kalması olmaz. "Yaşam Biter Destek Asla"

Fatih Halis Eroğuz

• Üye
    • Profili Görüntüle
Kulübün içinde neler döndüğünü bilmiyorum ama başkanın konuşmaları bana samimi geliyor, kulüp için para bulmak adına elinden geleni yaptığına dair bir izlenim elde ettim.

Ayrıca içerde kirli pazarlık yapıldı mı yapılmadı mı bilmiyorum tabi ama bir menajer arabasının kulüp binasında görülmesi her zaman bir soygun belirtisi değildir. Ne yazık ki günümüz futbolu, menajerlerden bağımsız düşünülebilecek bir sektör değil. Bu yüzden menajerin binaya giriş yapması değil de eğer içeride "konuşulduysa" konuşulan kirli pazarlıklar haber konusu olmalı. Eğer bir ihanet varsa bu ihanetle ilgili kesin bilgiler sunulmadıkça varsayımlar üzerinden şu anki yönetimi karalayıp takımı yönetimsiz bırakmak ne kadar sağlıklı bilemiyorum.