Gönderen Konu: 24.Hafta | Kardemir Karabükspor - Galatasaray | 03.03.2018 | Cumartesi | 19:00  (Okunma sayısı 768 defa)

Harun Yiğit

• Üye
    • Profili Görüntüle
Adıyamanlı dün açıklama yapmış. Borcun 190 trilyon olmadığını Kayseriliye 73 milyon borç ve futbolcu alacakları olduğunu söylemiş. O alacaklı olanların çoğu da feshedip gittiler.
Her yerde olduğu gibi burada da at izi it izine karıştı.

Karabükspor

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Bu açıklamya göre kulübün borcu yok gibi birşey o zaman kadroyu neden tamamen tasviye ettiler...

Okan Çakır

• Üye
    • Profili Görüntüle
galatasaray bu sene kupada alt ligler takımları ile oynarken bile bu kadar rahat değildi. onlar kadar direnemiyor isek herkes düşünecek. kadroyu görmeden 0-3 e razı idim. kadroyu görünce 0-5 e razı oldum. allahtan kapalı altta oturan abdurrahim albayraktan. en az 15 kişi artık yeter dediler daha atmasınlar dediler oda kafa eğip elini kaldırdı. tamam der gibi idi. ve ikinci yarı gelmediler.oyunun buraya gelmesinin sebebi bana göre levent hoca. laf söylemeyeyim diyorum ama kendiside söylüyor. kırılganız. o zaman neden dirençsiz orta saha ile çıktın. tamam hakan geçen hafta kötü idi. oyun içinde yaptığı gibi yapsa ibanezi sağa çekse kötü mü olurdu. koşmayan cem ve kage yerine koşan hamidou neden oynamadı.direnemiyoruz bile. kapanamıyoruz. bu takımı kuranlarada seslenmek istiyorum. bu sene ptt lig kadrosu kurulmasını bende destekledim. sizce bu takım pttde oynar mı. tankut kadar bu yanlış kadroyu kuranlar da kendisini sorgulamalı

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Bu kadroyu kuranlar hakkında iki seçenek var. ya kulübü tarihten silmek isteyenlerin son vuruşuydu bunlar, o yüzden böyle saçma sapan transfer yaptılar yada gram futbol bilgisi yok hatta gram kafa yok bunlarda o yüzden böyle bi kadro kuruldu. Şahsen alt ligden futbolcu almak falan bunlara karşı değilim ama 2.ligde bile kadroya giremeyen , senenin 9 ayını sakat geçiren sezonda en fazla 4,5 golü olan adamları transfer etmek Mallıktır, hele elinde imkan kısıtlıyken , paran yokken stoper,forvet ihtiyacın varken yanlış hatırlamıyorsam 7 tane kanat transfer etmek mallığın önde gidenidir. Ulan futbolda 2 tane kanat oyuncusu olduğunu da mı öğrenemediniz. Ha bbundan daha da acı olan tüm kanat transferleri o kadar kötü ki sol bek kanatta oynuyor :P Son sözün hepinizin Allah bin belasını versin, burnunuzdan fitil fitil gelsin bu yaptıklarınız, yolunuzu bulamaz olun inşallah

Harun Yiğit

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bu durumdan şunu anlıyorum. Ziya Ünsal birilerinin isteği doğrultusunda takımı tasfiye etti. 2 ay sonra da görevini bitirip bıraktı. Yani Karabüksporumuz kaderine terk edildi. İflah olmayacak durumu getirildi. Ve bu durum bilerek isteyerek yapıldı.
Tankut'a sövüp duruyoruz ama adamın dünkü açıklamaları bana inandırıcı geldi.
« Son Düzenleme: 04 Mar 2018, 21:20 Gönderen: Harun Yiğit »

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bu durumdan şunu anlıyorum. Ziya Ünsal birilerinin isteği doğrultusunda takımı tasfiye etti. 2 ay sonra da görevini bitirip bıraktı. Yani Karabüksporumuz kaderine terk edildi. İflah olmayacak durumu getirildi. Ve bu durum bilerek isteyerek yapıldı.
Yok artık Tankut  bunca hengamede sütten çıkmış ak kaşık olamaz. Evet açıklamaları mantıklı borç abartılı olabilir ama bu kendini aklamaz. Sadece biri çok kötü bir kötü diğeri az kötü şeklinde sıralama yapabiliyoruz. Nevzat Şahin bile suçludur bu ortamda...

Okan Çakır

• Üye
    • Profili Görüntüle
hangi açıklama mantıklı idi. geçen sene binde ikilerden 8 trilyon gelmesi gerekli. puana karşılık alınması gereken paralar ortada.kardemir ve lige katılım için tffnin verdiğini söylemiyorum bile. bu ortamda kulüp maça gelen güvenlikçinin bile parasını ödeyemiyor. nasıl bir inandırıcılıktır bu.torje ve grozavı aldım dedi ankut başkan. hiç para vermiş mi topçulara. scout ekibine kaç vermiş, arjantinde karısı ile kaç para harcamış, kampta ağırladığı sendikacı dostlarının maliyeti ne kadarmış. mümkünse bir daha konuşmasın. kendini savunacaktı madem ziya ünsalın seçildiği kongreye sağlık nedeni ile gelemedi ya. son başkanın seçildiği kongreye gelse idi. oturduğu yerden boş atmakla olmuyor. çoluğundan çocuğundan çıksın. kendi yemedi ise o tecrübe ile yedirmeyecekti kusura bakmasın. konuşmaya yüzü olmamalı

Harun Yiğit

• Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben Tankut haklı falan demiyorum. Ama bu işin ardında bir baş aktör var. Konuşmalardan ve yapılan icraatlardan bu anlaşılıyor.
Kimseyi aklamaya çalışmıyorum. Yol zaten hep aynı yere aynı kişilere çıkıyor.

Muktedir Doğan

• Üye
    • Profili Görüntüle
herkes bu takımın kimin tarafından çökertildiğini biliyor ama yazmıyor. Tankut'un zararı buz dağının görünen kısmı.

zonguldakspor gibi bizimde sonumuz geldi gibi.

bizde onlar gibi bir dilaverspor bulur, adımızı karabük amele spor koyarız.

Adem Ayan

• Üye
    • Profili Görüntüle
Her konu olduğu gibi buda unutulur. "Vurup" gidenlerin yanına kar kalır. Üzülen,içi parçalanan gerçekten takımı seven taraftarlardan başkası olmaz. 1-2 yıl sonra gelirler yine omuzlarda karşılanırlar tepeden tırnağa bu işin içinde olan "BÜYÜKLERİMİZ".