Gönderen Konu: KARDEMİR ARTIK YOK ! KARABÜKSPOR OLARAK YOLA DEVAM EDECEĞİZ.  (Okunma sayısı 718 defa)

Salih Yelmek

• Üye
    • Profili Görüntüle
Kardemir yönetim kurulu ile başkan Mehmet Aytekin bugün yaptıkları toplantı sonucunda Karabükspor artık yoluna Kardemirsiz devam edecek kararı çıktı.

Yani 2023 yılına kadar olan  olan Kardemir ile göğüs reklamı sponsorluğu bugün itibarıyle sona erdi.  32 trilyonluk anlaşma da bozulmuş oldu ve parayı Karabükspor'a hibe ettiklerini açıkladı Kardemir yönetim kurulu başkanı.

Başkan Mehmet Aytekin ise sponsorlar bulmak için çalışmalarını hızlandırdı..

Lc Waikiki , Marzinc , Çebioğlu gibi isimler gündem de dolaşıyor.   Bir devir böylece kapandı. İki dudak arasındaki Karabükspor bundan sonra ne olacak sabırla bekleyip göreceğiz.

İnşallah temiz ve çok güzel bir sayfa açılır..  Umutlanmak istiyorum. İnşallah umutlanır ve güzel günler görürüz..

Karabükspor

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
isim sponsorluğu ile ilgili hiçbir ifadeye rastlayamadım ben haberlerde Kardemir Karabükspor olarak devam edeceğiz sadece göğüsten çıktılar anladığım kadarıyla
« Son Düzenleme: 08 May 2018, 21:52 Gönderen: Halilullah Kaya »

Aytaç Yılmaz

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • kırmızımavi
Dün Orta saha programında Lc Waikiki teklif götürdük kabul etmediler dedi karabükspor yöneticisi.

Salih Yelmek

• Üye
    • Profili Görüntüle
Marzinc - Kaptan DC , Çalık Holding - Lc Waikiki  olduğu söyleniyor. Hangisi yada hangileri okur bekleyeceğiz.  4 Haziran da genel kurulvar ssanırım.  Orada Kardemir isminin kalkmasi icin 4 maddelik Tüzüğün degismesi gerekiyormus.  Bundan sonra hayırlısı kimse o olsun. Önemli olan sağlam bir sponsor bulmak. Yasaklar olmadan iyi bir yonetim sekliyle er yada gec düzlüğe çıkarız inşallah.  Temennimiz bu yönde.

Muktedir Doğan

• Üye
    • Profili Görüntüle
Göğüs reklamından ziyade adı sadece Karabükspor olsa çok şık olur. Bu takım fabrikanın değil Karabük halkının takımı olarak bilinir. Ben şu an Karabük halkının değilde fabrikanın takımı olarak algılıyorum.  Vatandaşın da gerek gördüğümüz olaylar, gerek takımdaki  fabrika adından dolayı yapacağı yardımlara duyarlılığı az kalır.

Yeni başkan görülüyor ki çöküş olmasın diye baya mücadele ediyor. Zamanında Kardemir yönetimi ve Karabük'ün ileri gelenleri bu paraları ne yapıyorsunuz bu paraları nasıl harcıyorsunuz diye sormamış mı.  :(

« Son Düzenleme: 12 May 2018, 09:42 Gönderen: Muktedir Doğan »

Soner Orhan

• Üye
    • Profili Görüntüle

Uğur Arslan

• Üye
    • Profili Görüntüle
gerekirse atletle çıkalım kimseye muhtaç kalmayalım abi bıktı bu takım dilecilikten

Soner Orhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
https://mobile.twitter.com/ich__/status/1004363376921927680

Bu haberle ilgili bilgisi olan var mı ?

Ay olabilir mi öyle bir şey nolur olsun çünkü ...  :D

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
https://mobile.twitter.com/ich__/status/1004363376921927680

Bu haberle ilgili bilgisi olan var mı ?

Ay olabilir mi öyle bir şey nolur olsun çünkü ...  :D