Gönderen Konu: KARDEMİR ARTIK YOK ! KARABÜKSPOR OLARAK YOLA DEVAM EDECEĞİZ.  (Okunma sayısı 2159 defa)

Soner Orhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan Ünsal’ın başkanlığa adaylığı konuşuluyor bilgisi olan var mı ?

Karabükspor

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Valla bıkkınlık verdi bu iş, bi başkan adayı varsa çıkar kongre teklif eder, mevcut yönetimde istese de istemese de kongreye gider. Başkanlık değişir veya aynen devam eder. Kaç aydır ortada kimse yok istifa etse şu gelir bu gelir , bu başkan olmasa şöyle para bulunur böyle olur. Hiç birşey olmaz kardeşim, çıkıp başkan olacak adam Aytekin'i ordan her türlü indirir. Bütün herkes Ziya Ünsal'a destek oldu da ne oldu kim para verdi bi de üstüne takımı dağıtıp 30milyon daha geçirip gitti adamlar... Kardeşim günahım kadar sevmem Mehmet Aytekin'i yaptığı doğrular kadar yanlışları da var belki daha bile fazla ama yok yok yok adam yokluğunda mecburi başkan oldu zaten hala daha da öyle değişen birşey yok...

Fatih Halis Eroğuz

• Üye
    • Profili Görüntüle
Valla bıkkınlık verdi bu iş, bi başkan adayı varsa çıkar kongre teklif eder, mevcut yönetimde istese de istemese de kongreye gider. Başkanlık değişir veya aynen devam eder. Kaç aydır ortada kimse yok istifa etse şu gelir bu gelir , bu başkan olmasa şöyle para bulunur böyle olur. Hiç birşey olmaz kardeşim, çıkıp başkan olacak adam Aytekin'i ordan her türlü indirir. Bütün herkes Ziya Ünsal'a destek oldu da ne oldu kim para verdi bi de üstüne takımı dağıtıp 30milyon daha geçirip gitti adamlar... Kardeşim günahım kadar sevmem Mehmet Aytekin'i yaptığı doğrular kadar yanlışları da var belki daha bile fazla ama yok yok yok adam yokluğunda mecburi başkan oldu zaten hala daha da öyle değişen birşey yok...

Katılıyorum, Mehmet Aytekin'i tanımam, etmem ama Aytekin bırakıp gitsin dememiz için birisinin mikrofonların karşısına geçip "Bakın ben şu kadar sermaye koyuyorum, başkanlığa adayım, Aytekin'e teşekkür ederiz ama artık görevi bize devretse kulüp daha rahat ilerleyecek" demesi lazım.
Ortada böyle bir adam olmayınca tek günah keçisi olarak Aytekin'i göstermek bana biraz saçma geliyor.

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle
Mehmet AYTEKİN kimdir düne kadar ben de bilmezdim. Kimse sahip çıkmazken hatta sen de aday olma derken adam çıktı bu işi yapacağım bu kulübün Kayyıma gitmesine izin vermem dedi. Öyle ya da böyle bu noktaya getirdi. Kimseden destek görmedi elle tutulur. Bu kulübün ne sermaye sahibi, ne tüccar, ne esnaf, maalesef ne taraftar destekçisi yok ama bugüne getirdi. Evet bugün lisans cikarilamiyor ama lisans cikartacak hic degilse transfer yapti, hoca buldu, kampa gitti, az çok maas odedi, borç ödedi. Ha diyeceksiniz; bunları da yapmayacakti niye aldi... Bunlari yapti ama şöyle iddia var, böyle iddia var... Ya renktaslar madem bu adam böyle biriydi aleyhte konusanlar ne diye çıkıp almadi takımı elinden kongrede, niye terk ettiler kaderine... Arkadas belki çok yanlış yerden bakiyorumdur ama benim gördüğüm bu adamın bu kadar becerebilecegine ihtimal vermiyorlardı. İki üç güne bu da kaçar gider diyorlardı. Bugün ise baktilar bekledikleri gibi degil bu tuzu kokanlar başladılar aşagı cekmeye. Bu bence düşene düşküne bir de sen vur mantığı, bu bence ben başaramadıysam sen de başarılı olamayacaksın izin vermem kafası, ipliği pazara çıkanların komple yorganı yakma çabası. Yanlışım varsa bağışlayın. Yanlışlarım bilgisizlikten, bilgisizliğım kulüplerimizin üstün şeffaflığındandır (!) Bu sebeple ancak dışardan görebildiğimi, akıl erdirebildiğimi, gögsümün üzerine öküz gibi oturan sıkıntılarımı paylaşmak istedim. Ben yoruldum gönül verdigim takımın bu halinden. Kendi bütçem dahilinde elimden geleni yaptım, destegimi ayazda ya da güneşin arnında verdim. Satmayı becerebildiklerinde lisanslı üründen aldim. Bu takımın paydaşı olmaya çabaladim. İmkanım nispetinde sahip çıktım. Artık sadece laf yapanlara ya susun bi huzur verin ya da adam gibi hizmet edebilecekseniz kulübün başına geçim diyorum. Şurda zaten bi avuçuz bizi de yildirmayın yeter artık diyorum. Başka Karabükspor yok jeton kaç köşeli anlayın artık. İyi aksamlar forum. Abarttiysam kusura bakma.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Mehmet AYTEKİN kimdir düne kadar ben de bilmezdim. Kimse sahip çıkmazken hatta sen de aday olma derken adam çıktı bu işi yapacağım bu kulübün Kayyıma gitmesine izin vermem dedi. Öyle ya da böyle bu noktaya getirdi. Kimseden destek görmedi elle tutulur. Bu kulübün ne sermaye sahibi, ne tüccar, ne esnaf, maalesef ne taraftar destekçisi yok ama bugüne getirdi. Evet bugün lisans cikarilamiyor ama lisans cikartacak hic degilse transfer yapti, hoca buldu, kampa gitti, az çok maas odedi, borç ödedi. Ha diyeceksiniz; bunları da yapmayacakti niye aldi... Bunlari yapti ama şöyle iddia var, böyle iddia var... Ya renktaslar madem bu adam böyle biriydi aleyhte konusanlar ne diye çıkıp almadi takımı elinden kongrede, niye terk ettiler kaderine... Arkadas belki çok yanlış yerden bakiyorumdur ama benim gördüğüm bu adamın bu kadar becerebilecegine ihtimal vermiyorlardı. İki üç güne bu da kaçar gider diyorlardı. Bugün ise baktilar bekledikleri gibi degil bu tuzu kokanlar başladılar aşagı cekmeye. Bu bence düşene düşküne bir de sen vur mantığı, bu bence ben başaramadıysam sen de başarılı olamayacaksın izin vermem kafası, ipliği pazara çıkanların komple yorganı yakma çabası. Yanlışım varsa bağışlayın. Yanlışlarım bilgisizlikten, bilgisizliğım kulüplerimizin üstün şeffaflığındandır (!) Bu sebeple ancak dışardan görebildiğimi, akıl erdirebildiğimi, gögsümün üzerine öküz gibi oturan sıkıntılarımı paylaşmak istedim. Ben yoruldum gönül verdigim takımın bu halinden. Kendi bütçem dahilinde elimden geleni yaptım, destegimi ayazda ya da güneşin arnında verdim. Satmayı becerebildiklerinde lisanslı üründen aldim. Bu takımın paydaşı olmaya çabaladim. İmkanım nispetinde sahip çıktım. Artık sadece laf yapanlara ya susun bi huzur verin ya da adam gibi hizmet edebilecekseniz kulübün başına geçim diyorum. Şurda zaten bi avuçuz bizi de yildirmayın yeter artık diyorum. Başka Karabükspor yok jeton kaç köşeli anlayın artık. İyi aksamlar forum. Abarttiysam kusura bakma.
+1

Okan Çakır

• Üye
    • Profili Görüntüle
fikret yılmazı tanımazdım. geldiğinde oğlundan ötürü antipatim vardı. bugün resmi sitede yayınlanan açıklamayı dinleyin ve bir daha düşünün. bu başkanı ve yönetimini ben istemiyorum. kayyuma gitse idik ne farkı olurdu.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Dükkanı kapatır hepimizde rahatlardık o olurdu. Biz de durmasını istemiyoruz ama kapanmasını da istemiyoruz çaresizce bekliyoruz öyle...

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
Son maçtan sonra soyunma odasında poz veren milletvekillerine de iyi geçirmiş.Poz yerine icraat lazım benzeri sözleri hoşuma giti.Bu arada Fazlı ile de arası bozuk gibi geldi bana.

Okan Çakır

• Üye
    • Profili Görüntüle
futbolcular ayrılmaya başlamış. başkandan hala ses yok. bu koltuk ne değerli imiş. bıraksınlar. en dibi gördük zaten. bundan kötü ne olabilir ki

Soner Orhan

• Üye
    • Profili Görüntüle

Biraz geç oldu ama eski cüzdanımı karıştırırken buldum sonunda. Hala daha saklarım o güzel günün hatırasını. UEFA Avrupa liginde mücadele eden Karabükspor’dan;  amatöre gitmeme mücadelesi veren, şehri takımından sahipsiz bırakılmış, kimsenin umursamadığı bir kenara itilmiş Karabükspor’a ... Vay be ! Biz düştüğümüz yerden kalkmasını biliriz de bize sırtını dönenler bir daha hangi yüzle ağızlarına Karabükspor’un adını alabilir bilemiyorum. Hala daha bir umut bekliyoruz işte !
« Son Düzenleme: 25 Ağu 2018, 12:20 Gönderen: Soner Orhan »

Semih Ören

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • Kirmizimavi.org
Rafet Vergili Kongre günü bizzat destek vereceğini söylemiş ne kadar doğrudur bilinmez! :o :o

Zafer Emre Gökce

• Üye
    • Profili Görüntüle
KARDEMİR AŞ ile kulübümüz arasındaki sponsorluk anlaşması 2021-2022 sezonu sonuna kadar devam etmektedir. bu başlığın pek bir hükmü yok sanırım

Uğur Arslan

• Üye
    • Profili Görüntüle

Muhammed Özdemir

• Üye
    • Profili Görüntüle
Başlığı değiştirip Karabükspor artık yok yapmak lazım.