Gönderen Konu: 4.Hafta | Eskişehirspor - Karabükspor | 1 Eylül 2018 Cumartesi | 19.15  (Okunma sayısı 390 defa)

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Artık yapmamız gereken şey Eskişehir ve Elazığ maçlarını kazanıp 2. yarı için avantaj elde etmek, o nedenle bu maç aşırı önemli, hayırlısı olsun.

Karabükspor

Çağatay Han

• Üye
    • Profili Görüntüle
Artık yapmamız gereken şey Eskişehir ve Elazığ maçlarını kazanıp 2. yarı için avantaj elde etmek, o nedenle bu maç aşırı önemli, hayırlısı olsun.
30 dk içinde 2 gol yedik. Es es pafları farka gidecek sanırım çok coşkulu oynuyorlar

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Saçma goller, tam atak olgunlaşırken gereksiz uzaktan şutlar, defansın gereksiz yere ilerde durması ve ilerde yakalanması, hoca bunları görüp uyarılarını yapar herhalde...

Sefer Kapanşahin

• Üye
    • Profili Görüntüle
Bu kadroyla ne yapabiliriz. Sanırım ligin yaş olarak en küçük takımıyız. Genç diyemiyorum gençten de genç bir kadro.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Yusuf da dahil herkes kahraman olma derdinde 13 maç bu gençlerle oynayacaksak artık hocanın duruma el atması lazım, biraz takım oyunu...

Semih Ören

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • Kirmizimavi.org
Yusuf gösteriş ustası oldu artık!

Muktedir Doğan

• Üye
    • Profili Görüntüle
Maça fazla bakamadım. ara ara izledim. işim olduğundan değil tahammül edemediğimden.  Bu takım bırakın bu ligin takımı belki 2 lig takımı değil.  Neyse elde olan imkanlar bunlar ara dönem kadar getirebilirlerse başarı olur.  Bu arada lig arasına gidinceye kadar bozguna uğramazlarsa maç oynadıkça açılır ve kendine güvenleri gelebilir.

Takım top tutamıyor. ayağına gelen topu ne yapacağını bilemiyor. halı saha takımı gibi ileri gidiyor.

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
Eskişehir de genç oyuncularla sahadaydı.Oyun kalitesine,top tekniklerine ve mücadelede ki isteklerine baktığımızda bizim takımdan birkaç gömlek yukarıdaydılar.Gençlere örnek olması gereken bazı abiler kendilerini yıldız falan sanıyor olmalılar ki.Sahada kayboldular.Iki pas yapamayan,topa vuramayan,paslaşamayan,rakip kaleye asla gidemeyen bu gençlerle puan alınması zor.Devre arası iyi transferler yapılsa da işimiz mucizelere kalır gibi.