Gönderen Konu: 6.Hafta | TY Elazığspor - Karabükspor | 22 Eylül 2018 Cumartesi | 19.30  (Okunma sayısı 426 defa)

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Allah yardımcımız olsun.

Karabükspor

Barış Gökcek

• Üye
    • Profili Görüntüle
Elazığ da lisans çıkaramamış olmasına rağmen benim de çok umudum yok.

Çocuklar fena değil ama herhangi bir planımız yok. Bazıları kızabilir ama ben Levent hocaya insan olarak ne kadar saygı duysam da taktisyen olarak yetersiz olduğunu düşünüyorum.

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ben levent hocayla konuştum.Neden görevi kabul ettiğini,bu kadro ile başarının söz konusu olmadığını,geleceğini riske attığını sordum.O da he zaman ki gibi görevden kaçmasının söz konusu olmadığını,kadroyu bile bile geldiğini.Eline 14 genç verildiğini,Ve bu gençlerin lig öncesi kampta yeni alınlara lisans çıkacağı düşüncesiyle çalıştırılmadıklarını,takım olma adına hiçbir çalışma yapılmadığını,Gençlerin lig için çok yetersiz olduklarını.Bu andan itibaren en azından paslaşabilen,topa vurabilen,mücadele edebilen bir 11 için çalışacaklarını söyledi.Yani bu çocuklar 3 lig düzeyinde bile değil.Işin özeti bu.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Hepiniz genç çocuklarsiniz bu se iyede top oynama kendini gösterme şansı gelmiş. Bir degil iki çalışın üç çalışın bu kadar da olmaz ki ya

Soner Orhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
Bu takımı ligden çekin abi ... :-[