Gönderen Konu: 7.Hafta | Karabükspor - Ümraniyespor| 29 Eylül 2018 Cumartesi |19:30  (Okunma sayısı 244 defa)

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Yarın yine staddayız. Amatöre kadar yolu var  :)

Karabükspor

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle
Yine bos tribunleri ve yürekten oynayan kardeslerimi izliyorum. Hey gidi günler hey.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Iyiydik. Kondisyonumuz yeterse birşeyler başarabiliriz. Ahmet biraz gününde değil son dakika yediriyordu kalecimiz iyiydi bugün Allahtan

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle
Yusuf 11 de boşuna yer işgal ediyor. Onun yerine gençlerden biri oynamalı. 60da kesildi koşamıyor bile. Sırf tecrübeli (!) diye 11 yazmak genç çocuklara ve onların emeğine haksızlık.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Yusufun yaptığı büyük terbiyesizlik cocuklar yirtinirken 1 gol atalim diye o sürekli gezindi 60dan sonra hic pozisyon takibi yok

Harun Yiğit

• Üye
    • Profili Görüntüle
Mücadele iyiydi. Tebrik ediyoruz gençleri. Yusuf konusunda yazılan yorumlara katılıyorum çok umursamaz oynuyor.

Okan Çakır

• Üye
    • Profili Görüntüle
yusuf ve ahmet bu takımın iki lideri. onlar olmasın takım duracak yeri bilemez. ben katılmıyorum. yusuf koşmasa bile son on dakika çıkarmak lazım. yanındaki gençlere güç veriyor onun olması. yusuf normalde bu ligin topçusu olmasa dahi bu takımın bel kemiği. koşmasını beklemeyin. önceki yıllar bu ligde oynayamamış bir insan. belki yeterli değil lig için ama takım için vazgeçilmez. realist olalım biraz

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Yusuf olmasin demiyoruz ama bugün son 10 dakika takım can hiras gol için bastirirken çok umursamazdi veya cani yoktu koşmaya son 10 dakika ilerde koşan basan bi forvet olmalıydı

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Yani genç bi deli cengaver :)