Gönderen Konu: 9.Hafta | Karabükspor - Altayspor| 21 Ekim 2018 Pazar 16:30  (Okunma sayısı 314 defa)

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Bir kaç taraftar ve çocukların aileleri ile 200-300 kişi taraftar baskısı kurabilirsek bu maçı........ şaka şaka bağımlılık bizimkisi gidip izleyecez işte çocuklar Ümraniye maçındaki gibi heyecan yaşatsalar yeter :)

Karabükspor

Serkan Sakarya

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • kirmizimavi.org
Ne kadar doğru bilmiyorum mackolik te gördüm -2 puanımız var 3 puan silme cezası almışız. Zaten söyleniyordu 3 puan cezası ama ne zaman kesmişler bilen biri var mı
 Maça gelecek olursak her zaman takımın yanındayız bu armaya bu renklere aşığız. İnşallah futbolcu arkadaşlarımız da bu hafta sonu puan ya da puanlar alırlar.

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece Karabükspor diyenler olarak stattayız. Bir avuçuz. Ama sevgimiz engin, yüce ve derin.

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle
Bugüne kadar gördüğüm en az seyirci.

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle
100 kisiyi bulduk gene

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Bi 250-300 varız kabaca saydım :))

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle
Bi 250-300 varız kabaca saydım :))
15 dk önce girmiştim. Sonradan gelen oldu. Maç yedek kulübelerinin önünde oynanıyor. Kapalı biletleri daha pahalı diye mi acaba 😂

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle
Çocukların hepsi hafta içi kız arkadaşlarından mı ayrıldı acaba. İlk 15 dakika uyudular resmen. Kafaları başka yerdeydi sanki. Yusuf zaten aynı. Orta yuvarlak ile ceza yayı arasında ısınma koşuları yapıyor. Yer yer de kulübelere doğru. İki haftada bir yaptığımız Necmettin Şeyhoğlu ziyareti haline geldi artık maçlar. Anlatılacak bir şey yok. Stat gibi forum da boşaldı zaten.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Tekkeyi beklemeye devam elbet bir gün dönerler :))