Gönderen Konu: 10.Hafta | Adanaspor - Karabükspor | 27 Ekim 2018 Cumartesi | 16.00  (Okunma sayısı 240 defa)

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 27 Eki 2018, 12:27 Gönderen: Halilullah Kaya »

Karabükspor

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Yusuf çıkıyor.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Altyapı forvetsiz mi oynuyormuş bunca zamandır niye forvet yok bizde anlamadım.

Soner Orhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
Alt yapı yokki forveti olsun. Her hafta istisnasız penaltı yiyoruz. Boşa kürek çekmekten başka bir şey değil şu anki durum. Çekin şu takımı ligden de daha fazla rezil olmayalım neye kime neyin tecrübesini kazandıracaz ? Halısahada oynayamayacak futbolcular ligde nasıl oynayacak ? Acı ama gerçek bu ...
« Son Düzenleme: 27 Eki 2018, 16:40 Gönderen: Soner Orhan »

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
golü yediler ve maçı bıraktılar, böyle genç olmaz olsun...

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Bir an önce toparlamazsa yine 5-0

• Ziyaretçi
Maçtan önce Adanaspor'un 11'ine bakınca her ne kadar takımı tanımasam da süper deneyimli, yıldız, maçı tek başına kurtaracak bir oyuncu olmadığını gördüm ve bizimkiler belki bir puan alır diye ümitlendim.

Ama anlaşılan gençlerimiz psikolojik olarak çökmüş, hiçbirisi kendini ispatlama derdinde değil. İlk haftalar amatörlük, acemilik dedik de insan maç oynadıkça, haftalar ilerledikçe en azından oyuna ortak olur. Puan alınmasa bile iyi mücadele ortaya koyup bir heyecan yaratıp takdir toplarsın. Ama bizim gençler tam çöp çıktı. Bir gol yedikten sonra takım mahvoluyor.

Senelerdir forumda yazarım, bilen de bilir, çok sert eleştiri yapmış birisi değilimdir ama her hafta aynı senaryoyu izlemekten yoruldum.

Altınordu'dan nasıl bir puan alabildik hala şaşkınım açıkçası.

Ekleme: Oyunculara olan kızgınlığım basit bir sinir, asıl sinirim takımın parasına çöküp bizi bu hale düşürenlere.
« Son Düzenleme: 27 Eki 2018, 18:04 Gönderen: Fatih Halis Eroğuz »