Gönderen Konu: Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur Maçı | 31.10.2018 Çarşamba | 14:00  (Okunma sayısı 193 defa)

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - KARDEMİR KARABÜKSPOR

« Son Düzenleme: 31 Eki 2018, 12:55 Gönderen: Halilullah Kaya »

Karabükspor

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
12 dakika dayanabildiler malesef

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
İstatistiklere göre şutumuz yok hala

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Çok şükür bugün de 4'ümüzü yedik , doyduk kalkabiliriz artık sofradan :)

Çağatay Han

• Üye
    • Profili Görüntüle
3.lig takımından 6 gol yedik. Gençlerin suçu yok halı saha topçusu bir alt yapıya sahibiz. Hoş bulduk amatör lig :( acilen  karabükte amatör bir kulubün isim hakkı devir alınıp,  yada sıfırdan bir spor kulübü kurularak yeni karabükspor gibi yola devam edilmelidir. 200-300 trilyon borç ile bu kulüp amatör ligden kurtulamaz hatta yakında resmi olarak kapatılır
« Son Düzenleme: 31 Eki 2018, 16:46 Gönderen: Çağatay Han »

Fatih Halis Eroğuz

• Ziyaretçi
Takımı bu hale getiren yöneticiler nasıl insan içine çıkabiliyor, çocuklarının suratına nasıl bakabiliyor gerçekten anlamıyorum.

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
3.lig takımından 6 gol yedik. Gençlerin suçu yok halı saha topçusu bir alt yapıya sahibiz. Hoş bulduk amatör lig :( acilen  karabükte amatör bir kulubün isim hakkı devir alınıp,  yada sıfırdan bir spor kulübü kurularak yeni karabükspor gibi yola devam edilmelidir. 200-300 trilyon borç ile bu kulüp amatör ligden kurtulamaz hatta yakında resmi olarak kapatılır
öyle bir çalışma var diye biliyorum.Amatörden başlanacak.Malum kişiler Karabüksporun turşusunu kurarlar.Güya alacaklarına da fatiha okurlar

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
öyle bir çalışma var diye biliyorum.Amatörden başlanacak.Malum kişiler Karabüksporun turşusunu kurarlar.Güya alacaklarına da fatiha okurlar
ilk hafta 5-0 yendiler ikinci maç yenicede olaylar çıkınca 1-0 yenerken tatil oldu.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Feridun, Yolbulan zamanlarını bilmiyorduk geç uyandık ama esaslı bir taraftar grubu olabilsek göz göre göre takımı dağıtan Ziya Ünsal'a o işi yaptırmazdık. Bizim fişimizi çeken o olay oldu. Geçen sene ligde kalmak o kadar da uzak değildi, denenebilirdi. Ligde kalıncada Süper lig gelirleriyle bu borç bu kadar ağır olmazdı. Bizim gibi nicelerini hatta daha kötülerini görüyorum, bizim taraftar sıkıntımız var yıllardır aidiyet sıfır, hep dediğim gibi Uefa maçında yarısı boştu stadın o zaman ah etmiştim hiç unutmam düşsün abi bu takım biz serrece haketmiyoruz diye :'(