Gönderen Konu: 13.Hafta | Karabükspor - Balıkesirspor Baltok| 23 Kasım 2018 Cuma 19:00  (Okunma sayısı 255 defa)

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Hayaller her zaman ki gibi galibiyet , hayatlar ...  :)

Karabükspor

Semih Ören

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • Kirmizimavi.org
Bu sosyal medya adminin işi gücü yokmu dalga geçer gibi paylaşıyor birde.

Fatih Halis Eroğuz

• Ziyaretçi
Bu sosyal medya adminin işi gücü yokmu dalga geçer gibi paylaşıyor birde.

Sevgili renktaş, maalesef sosyal medya admini dediğimiz kişinin işi gücü sosyal medyada paylaşım yapmak. Adamın da suçu yok ne yazık ki, takımı seviyorsa o da utana sıkıla işi icabı yapmak zorunda kalıyordur bu paylaşımları. Bizi bu hallere düşüren utansın deyip geçelim, elden başka bir şey gelmez. Emekçiye kızmamak lazım :)

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Tam alışıyoruz ya tamam yıkıldık ama takımımızın yanında olalım yenilsek de ezilsekte bizim kulübümüzdür. Napalım nasip diyoruz hoop biri çıkıyor yine umut dağıtmaya başlıyor. Napıyorsunuz aga siz , bu taraftarı tımarhanelik etmek mi niyetiniz, niye insanın sinirleriyle oynuyorsunuz  ;D

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Şu maça geleydiniz keşke be... Ikinci yarı büyük ihtimalle yeniliroz ama 10 kişiyle çok iyi oyun oynadı çocuklar. Yusuf da ayrı bir hırslı

Fatih Halis Eroğuz

• Ziyaretçi
Harika oynadı bizimkiler.
2. dakikada kırmızı gelince "bu sefer 10 yeriz herhalde" diye düşünüp maçı izlemeyi bırakacaktım ki sonraki birkaç dakika takımın iyi oynadığını görüp son ana kadar izledim ve bu sefer hiç de pişman olmadım. Herkes elinden geleni fazlasıyla yaptı.
Özellikle kendi ceza sahası çizgimizin önünde harika set kurdu bizimkiler, şut imkanı vermemek için her şeyi yaptılar. Ayrıca çok net ataklar da gelişti tabi ama tecrübesizlik yine kendisini gösterdi, golle kapatamadık.
En azından bir puan alabilseydik güzel moral olurdu ama sağlık olsun.
Böyle mücadele etsinler bize yeter.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Harika oynadı bizimkiler.
2. dakikada kırmızı gelince "bu sefer 10 yeriz herhalde" diye düşünüp maçı izlemeyi bırakacaktım ki sonraki birkaç dakika takımın iyi oynadığını görüp son ana kadar izledim ve bu sefer hiç de pişman olmadım. Herkes elinden geleni fazlasıyla yaptı.
Özellikle kendi ceza sahası çizgimizin önünde harika set kurdu bizimkiler, şut imkanı vermemek için her şeyi yaptılar. Ayrıca çok net ataklar da gelişti tabi ama tecrübesizlik yine kendisini gösterdi, golle kapatamadık.
En azından bir puan alabilseydik güzel moral olurdu ama sağlık olsun.
Böyle mücadele etsinler bize yeter.
+1

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Yenildiğimize inanamıyorum. Bu cümleyi kurabilmek bile yeter :D

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
Tv den izleyenler nasul gördüler bilmiyorum ama tribünde ben pek de mutlu olmadım.Yeni teknik adama kendilerini kanıtlma ön plandaydı.Gençler geçmiş maçlara göre çok daha  hırslıydılar ve koştular.Ancak kapasiteleri yetersiz,fizik güçleri zayıftı.Tüm takım oyunu genellikle kendi sahamızda oynamaya çalıştı.Toplu defans yapmaya çalıştılar.Zaman zaman başarılı da oldular.Rakip takımda deneyimli oyuncular fazlaydı.Oyuna daha fazla hakimdiler ama özellikle ilk yarıda konsantrasyon eksikliği yaşadılar.Direnen bir takım beklemiyorlardı.İlk yarıfa acemilik ve beceriksizlikten iki net pozisyonu harcadık.Kendi kalelerine gol attıklarında galip gelmiş gibi sevindik.Kötü ve art niyetli bir hakem izledik.Özet olarak yalnızca daha iyi mücadele edildi.Ancak bu kadro ne gol atabilir ne de puan alabilir.

Okan Çakır

• Üye
    • Profili Görüntüle
Tv den izleyenler nasul gördüler bilmiyorum ama tribünde ben pek de mutlu olmadım.Yeni teknik adama kendilerini kanıtlma ön plandaydı.Gençler geçmiş maçlara göre çok daha  hırslıydılar ve koştular.Ancak kapasiteleri yetersiz,fizik güçleri zayıftı.Tüm takım oyunu genellikle kendi sahamızda oynamaya çalıştı.Toplu defans yapmaya çalıştılar.Zaman zaman başarılı da oldular.Rakip takımda deneyimli oyuncular fazlaydı.Oyuna daha fazla hakimdiler ama özellikle ilk yarıda konsantrasyon eksikliği yaşadılar.Direnen bir takım beklemiyorlardı.İlk yarıfa acemilik ve beceriksizlikten iki net pozisyonu harcadık.Kendi kalelerine gol attıklarında galip gelmiş gibi sevindik.Kötü ve art niyetli bir hakem izledik.Özet olarak yalnızca daha iyi mücadele edildi.Ancak bu kadro ne gol atabilir ne de puan alabilir.
hocam geçen sene kendi seviyelerinde(u-21) sondan bir önde olan takımdan bundan fazlasını beklememek gerekiyor. kanatlar facia. takımda ahmet yusuf hüseyin birazda arda dışında oyuncu mu var. başka bu ligde yedek bile olabilecek oyuncu yok. hakem de zaten katletti. başka sonuç beklemek hayal. ama bu takım 3. ligde kalı amatöre düşmez

Fatih Halis Eroğuz

• Ziyaretçi
Ben geçtiğimiz maçlardan birisinde çok ağır eleştiride bulunmuştum çünkü takımda mücadele namına hiçbir şey yoktu. Bu haftaki ekstra övgülerimin sebebi 10 kişi kalınmasına rağmen sonuna kadar mücadele edilmesi.  Zaten devre arası gelene kadar 2 gol atma ihtimalimiz bile 0. O açıdan Metin abiye katılıyorum. Elbette eksikler gözle görülüyor :)

Ama yine de mücadeleyi takdir etmek istedim, 20 yaş ve altı çocukların bu mücadelesi puan getirseydi hepimiz daha bir mutlu olurduk :)

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam mutluluk göreceli bir kavram tabi ki :) biz de tribündeydik , zaten hepimiz artık eldeki topçuların kapasitelerini biliyoruz. Teknik olarak dediklerinizin hepsi doğru , beni şahsım adına mutlu eden 90 dakika 10 kişi oynamalarına rağmen mücadeleyi bırakmamaları, sahada geçen haftalara bakarak daha fazla futbola benzeyen bir oyun oynamaları , atak geliştirebilmeleriydi. Oyunu kendi sahamızda kabul etmemizden daha doğal birşey yoktu zaten en azından bunu daha düzgün bir biçimde yapabildiklerini gördük. 

Semih Ören

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • Kirmizimavi.org
Mehmet Yüksel transferi açmayacağım diyor  :)

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Mantıklı olan da o eğer öyle bir ihtimal varsa bile sene başı kullanılmalı