Gönderen Konu: 15. HAFTA I KARABÜKSPOR - İSTANBULSPOR I 8 ARALIK 2018 I CUMARTESİ I 13:30  (Okunma sayısı 197 defa)

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle
Hasta olmaya gideceğim. Soğuk yapmazsa Karabükspor eder zaten. Zaten hastası değil miyiz be. Sadece Karabükspor...

Karabükspor

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
Bu hafta gelemeyeceğim o yüzden yenerler kesin :)

Harun Yiğit

• Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün başkan Karabük Meydan Haber Facebook hesabında canlı yayına katıldı. Kulübün muhatabı olduğu borcun 60-70 milyon olduğunu devre arasında 7 milyon bulunabilirse de transfer yasağının kalkacağını söyledi.
10 milyona da takımı ligde tutarız dedi.

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
1-1 bitti.Gol de atamazlar,puan da alamazlar demiştim.Ama ite kaka da olsa beni yanılttılar.

Harun Yiğit

• Üye
    • Profili Görüntüle
İyi oyun çıkardılar iyi mücadele ettiler. Maçı izledim. Ara ara çok bariz hatalar yapıyorlar. Bu da olağan zaten. Oynadıkça geliştiriyorlar kendilerini. Şu takımda 4-5 tane tecrübeli futbolcu olsaydı orta sıralardaydık.
İnşallah transfer tahtası açılır.

Okan Çakır

• Üye
    • Profili Görüntüle
bugün stada gelen herkese teşekkür etmek gerekli. bu oyunu herkese anlatsınlar bir sonraki maç daha kalabalık olsun. gençler elinden geleni yaptı. takımın en kötüsü 97 numaralı arif idi. bu takım ikinci yarı daha çok puanlar alır

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
bugün stada gelen herkese teşekkür etmek gerekli. bu oyunu herkese anlatsınlar bir sonraki maç daha kalabalık olsun. gençler elinden geleni yaptı. takımın en kötüsü 97 numaralı arif idi. bu takım ikinci yarı daha çok puanlar alır
Bugün dersim vardı, 2.15 de bitiyordu o yüzden gelemedim başta ama sonra yine dayanamadım ders çıkışı kalktım yarım saat yol gittim sırf maçın son 10 dakikasını izlemek için :D bir de Yusuf o son dakika vuruşunu yapsaydı on numara olacaktı.