Gönderen Konu: Karium  (Okunma sayısı 88654 defa)

Okan Çakır

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Karium
« Yanıtla #300 : 08 Kas 2016, 22:06 »
arkadaşlar gerçekçi olalım. 250 lira en pahalısı olan kombineyi almayan taraftar forma mı alacak.100 liralık kale arkasını almayanlar forma mı alacak.kaç forma garantisi ile anlaşacak yönetim. maça parasız adam götüremeyen bizler forma çıkarmıyor diye yönetime sallamayalım.

Karabükspor

Barış Gökcek

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #301 : 09 Kas 2016, 18:50 »
arkadaşlar gerçekçi olalım. 250 lira en pahalısı olan kombineyi almayan taraftar forma mı alacak.100 liralık kale arkasını almayanlar forma mı alacak.kaç forma garantisi ile anlaşacak yönetim. maça parasız adam götüremeyen bizler forma çıkarmıyor diye yönetime sallamayalım.

Ben 3 tane alacağım. Millet kombine almıyor diye forma çıksın  demiyelim mi?  On sipariş açsınlar yeterli sipariş olmazsa iptal etsinler  . O zaman susalım. Şimdiki durumda sorun yönetimde.

Semih Korkut

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #302 : 11 Kas 2016, 17:08 »
Ben 3 tane alacağım. Millet kombine almıyor diye forma çıksın  demiyelim mi?  On sipariş açsınlar yeterli sipariş olmazsa iptal etsinler  . O zaman susalım. Şimdiki durumda sorun yönetimde.
Aynen öyle hem bu kurumsallığında bir göstergesidir.Gurbetteki Karabük'lüler olarak çoğu kişinin alacağına eminim.Akhisar'la,Alanya'nında var satışı sanki 300 bin 400 bin formamı satıyorlar Allah aşkına .Biz onlardan kat kat daha fazlasını satarız .

Tayfun Demir

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #303 : 11 Kas 2016, 23:06 »
Lescon'un forma satışında rekor hala bizde.

Barış Gökcek

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #304 : 12 Kas 2016, 00:03 »
Lescon'un forma satışında rekor hala bizde.

Ben izmit te ncity avm de bulmuştum Karabuk forması. Lesson mağazasında.  Çok da hoşuma gitmisti. Şimdi istanbulda bir mağazada görsem kafayı yerim sanırım. 

Semih Korkut

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #305 : 12 Kas 2016, 00:45 »
Ben izmit te ncity avm de bulmuştum Karabuk forması. Lesson mağazasında.  Çok da hoşuma gitmisti. Şimdi istanbulda bir mağazada görsem kafayı yerim sanırım.
Bende gecen Alanya forması gördüm kappa mağazasında.Güzel olurdu bizimkinede hemen ulaşabilseydik.Önümüzdeki sezon bu işlerde daha sağlam adımlar atarız gibime geliyor.Bu hafta satışa çıksada Kasımpaşa maçına bari formamızla gitsek.

Tayfun Demir

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #306 : 01 Ağu 2017, 23:43 »
Bende gecen Alanya forması gördüm kappa mağazasında.Güzel olurdu bizimkinede hemen ulaşabilseydik.Önümüzdeki sezon bu işlerde daha sağlam adımlar atarız gibime geliyor.Bu hafta satışa çıksada Kasımpaşa maçına bari formamızla gitsek.
Yazık değil mi şu taraftara be? yalancı yönetim!

Uğur Arslan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #307 : 05 Eyl 2017, 17:51 »
Kombine aldık sıra formada ama 2 aydır bekliyoruz

Erhan Ayhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #308 : 06 Eyl 2017, 14:09 »
forma satışı olmayan süper lig kulübü olurmu , ayıptır.  bu meselenin acilen çözülmesi lazım.

Onur Özkan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #309 : 19 Eyl 2017, 11:04 »
forma satışı olmayan süper lig kulübü olurmu , ayıptır.  bu meselenin acilen çözülmesi lazım.

Geçen sezon internet satışı olacak dedi olmadı bu senede olacak dediler yine olmadı. Ayrıca bu sezon yeni formada gelmedi store anlamında en diplerde olan tek takımız. Takım otobüsümüz deseniz daha dış giydirmesi yok. Kariumda tarih oldu artık biz profesyonel bir takım değiliz diyebilirim..

Uğur Arslan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #310 : 25 Eyl 2017, 11:53 »
Forma yok arkadaşlar gelmeyecek Adidas’la anlaşma bitene kadar

Semih Ören

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • Kirmizimavi.org
« Yanıtla #311 : 27 Ağu 2018, 15:07 »
Forma satışı varmı internet sitesi üzerinden yeni sezon sonuçta amatör liglerdeki takımların bile forma satan bir store mağazası var.İnternetten olsun şehir içinden olsun.Gurbetçiler var aramızda.Formayı bulamıyorlar satış yapacak mağazalar açılabilir ama geç alınmış bir karar olacak gibi.Akıllarda varmı orasıda belli değil. >:(

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #312 : 22 Eyl 2018, 11:23 »
Direniş ve diriliş adında iki adet forma hazırlandığı, önümüzdeki günlerde halkın beğenisine sunulacağı seklinde haberler vardı bi ara... Noldu forma satıs işi. Her şey ile birlikte o da mı son buldu. Ürün satışı da bi gelirdir devede kulak da olsa. Hem belki göğüsteki kardemir yazısını bantlar tepkimizi koyardık. İsportadan mı alalım yani.