Gönderen Konu: Kardemir Karabükspor Kulüp İnternet Sitesi  (Okunma sayısı 51873 defa)

Şaban Çapaklı

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kardemir Karabükspor kulüp internet sitesi
« Yanıtla #210 : 12 Ağu 2016, 13:53 »
Bence Alexe'yi yarım sezon gözden çıkarsalardı da Kuca'yı alsalardı daha iyi olurdu. Sonuçta devre arasına kadar Alexe forma giyemeyecek.

Karabükspor

Semih Korkut

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #211 : 15 Ağu 2016, 21:46 »
Sanırım sağlık sponsoru Acıbadem oldu . Sitede sponsorlar kısmına logosu eklenmiş.

Tunahan Mermi

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • Twitter
« Yanıtla #212 : 06 Kas 2016, 18:56 »
Bugün kulübün sosyal ağlarından yapılan açıklamada Traore'nin bilinçsiz konuştuğunu söylüyor resmen. Sırf Fenerbahçe'ye yalakalık yapmak için yapılmış bir açıklamadır. Bu takımdan insanları soğutacak bir açıklamadır. Geçen sene nasıl Hamit Su'ya o taraftar Karabükspor taraftarı değil dendiği gibi Traorenin de arkasında durulmamıştır. Başkana olan saygım bu olaylarla bitiyor. Söylediklerinin arkasında dimdik dur!

Fikret Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kirmizimavi.org
« Yanıtla #213 : 06 Kas 2016, 19:24 »
Bugün kulübün sosyal ağlarından yapılan açıklamada Traore'nin bilinçsiz konuştuğunu söylüyor resmen. Sırf Fenerbahçe'ye yalakalık yapmak için yapılmış bir açıklamadır. Bu takımdan insanları soğutacak bir açıklamadır. Geçen sene nasıl Hamit Su'ya o taraftar Karabükspor taraftarı değil dendiği gibi Traorenin de arkasında durulmamıştır. Başkana olan saygım bu olaylarla bitiyor. Söylediklerinin arkasında dimdik dur!

Aynı fikirdeyim kardeşim bu zamana kadar Tankut'a saygım sonsuz du bu süreçte bitmiştir bu iş böyle rezil elde kalan bi açıklama olamaz kendi oyuncunu yerin dibine sok fenere yalakalık yap beni kaybettiler.

Özkan Mermi

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #214 : 06 Kas 2016, 22:33 »
Biz kimin taraftarıyız? Yapılan şerefsizliklere karşı neden kıyamet koparıyoruz? Sizin ikili bağlantılarınız bizi hiç mi hiç bağlamıyor sayın başkan. Traore'yi ver milletin kucağına sonra bu çocuktan katkı bekle. Bir tercüme hatasından bahsetmişsiniz. O doğru bak. Taraftarın tercümanı olamıyorsunuz. Bu takımı herkes bırakır, belki yeryüzünde Karabükspor'u tutacak son kişi ben kalırım. Bu kadar da iddialıyım ama benim bile kalbimde onarılması mümkün olmayan yaralar açıyorsunuz. Buna kimsenin hakkı yok. Kendinize gelin.

Bilal Tunçkaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kirmizimavi.org/forum/index.php?action=register
« Yanıtla #215 : 07 Kas 2016, 00:10 »
Biz kimin taraftarıyız? Yapılan şerefsizliklere karşı neden kıyamet koparıyoruz? Sizin ikili bağlantılarınız bizi hiç mi hiç bağlamıyor sayın başkan. Traore'yi ver milletin kucağına sonra bu çocuktan katkı bekle. Bir tercüme hatasından bahsetmişsiniz. O doğru bak. Taraftarın tercümanı olamıyorsunuz. Bu takımı herkes bırakır, belki yeryüzünde Karabükspor'u tutacak son kişi ben kalırım. Bu kadar da iddialıyım ama benim bile kalbimde onarılması mümkün olmayan yaralar açıyorsunuz. Buna kimsenin hakkı yok. Kendinize gelin.
+1 Bugüne kadar başkandan hep övgüyle bahsettik.Ancak büyük bir hatası oldu.1 yanlış tüm doğrularını götürdü.

Miraç Özdemir

• Ziyaretçi
« Yanıtla #216 : 07 Kas 2016, 07:20 »
Baskan ceza almayalim hesabina böyle talihsiz bi açıklama yapmistir diye düşünüyorum yoksa neresinden bakarsan bak rezil bi aciklama Traoreyi resmen köpeklere yem ediyor
« Son Düzenleme: 07 Kas 2016, 07:21 Gönderen: Miraç Özdemir »

Enver Arslan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #217 : 07 Kas 2016, 12:55 »
Ben bu açıklamayı yalakaliktan ziyade takımın menfaatleri için yapıldığını düşünüyorum. Zaten Traore'yi degil tercümanı yem etmisler. Traore pfdk'ya sevkedildi,tudor mactan sonra 2-6 maç arası cezadan bahsetti hazir fikstür lehimize dönmüşken bu kayip bizim icin ağır olur. Gerek cogu macta hakemlerin bizi dogramasi gerek passolig rüşvet mevzusundan sonra olan tavırlar yani elalem bunlar bir açık verse de öpsek diye bakıyor. Bence köprüyü geçene kadar ayiya dayı denmiş.

Fikret Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #218 : 07 Kas 2016, 13:49 »
Kusura bakmayında her klubün bi onuru bi duruşu olmalı, bize ceza gelmesin bizi doğramasınlar diye birilerine yalakalanan topcusuna sahip çıkmayan bi klup olacaksak öyle başarıyı öyle ligi öperler beni temsil ediyo bu takım ben yalaka onursuz bi insan değilim bu takımda olamaz.

Mehmet Türkoğlu

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • KirmiziMavi.org
« Yanıtla #219 : 07 Kas 2016, 14:19 »
korkak yönetici topluluğu

İsmail Aykol

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #220 : 07 Kas 2016, 16:25 »
Ben bu açıklamayı yalakaliktan ziyade takımın menfaatleri için yapıldığını düşünüyorum. Zaten Traore'yi degil tercümanı yem etmisler. Traore pfdk'ya sevkedildi,tudor mactan sonra 2-6 maç arası cezadan bahsetti hazir fikstür lehimize dönmüşken bu kayip bizim icin ağır olur. Gerek cogu macta hakemlerin bizi dogramasi gerek passolig rüşvet mevzusundan sonra olan tavırlar yani elalem bunlar bir açık verse de öpsek diye bakıyor. Bence köprüyü geçene kadar ayiya dayı denmiş.

Bence de başkana fazla yüklenmeyelim.. Bu yazının altına imzamı atarım.. cezadan yırtmak için böyle söyledi..

Fikret Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #221 : 07 Kas 2016, 16:58 »
Bence de başkana fazla yüklenmeyelim.. Bu yazının altına imzamı atarım.. cezadan yırtmak için böyle söyledi..

Cezadan yırtmak için böyle açıklama yaptın iyi güzel yarın bigün sana hatanın kralını yaptılar seni kim tınlıycak basit bi soru buna destek veren arkadaşlara soruyorum bunu

Tunahan Mermi

• Üye
    • Profili Görüntüle
    • Twitter
« Yanıtla #222 : 07 Kas 2016, 17:32 »
Bakın geçen sene Hamit Su da sahaya indiğinde benzer şeyler olmuştu. Kulübün açıklamasını hepimiz okuduk. Hamit'e bizim taraftarımız değil dendi ki bu kişiyi çoğu taraftar bilir. Peki ne oldu? Trabzonda hakeme saldırıldı hiçbir açıklama yapılmadı ve onlar da sanırım 4 maç ceza aldı ya da 5. Demek istediğim şu: bu açıklamalar hiçbir şeyi düzeltmiyor. Aksine bizi uzaklaştırıyor. Fenerbahçe'nin bize bir yararı mı var neden olmayan bir dostluktan bahsediyorsunuz?Bu açıklama bir şey düzeltir mi bilmiyorum. Peki kaybettiği saygıyı nasıl düzeltecek yönetim?

Özkan Mermi

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #223 : 07 Kas 2016, 20:12 »
Futbolu yönettiğini sanan gevşeklere taviz verilmiştir. Taviz tavizi doğurur.

Adem Ayan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #224 : 08 Kas 2016, 15:48 »