Gönderen Konu: A Milli Futbol Takımı  (Okunma sayısı 20836 defa)

Çağatay Han

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: A Milli Futbol Takımı
« Yanıtla #105 : 02 Eyl 2017, 22:43 »
milli takımın hali ne olacak arkadaş ya. Neresinden tutsam elinde kalıyor. Allah aşkına Şener- İsmail-  Mehmet - Serdar  böyle bir savunma olur mu ? Bunlar kendi takımlarında doğru düzgün oynamayan oynadığında saç baş yolduran boş beleş adamlar. Ömrümden 45 dk çaldılar. Bu takımdan bir yol olmaz. 2 maç kosovayı yendik diye havaya girdiler ama bu takım kalan maçların hepsini kaybeder averaj takımı olur. Tek kelime ile rezalet!!!

Karabükspor

Harun R. Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 03 Eyl 2017, 01:25 »
milli takımın hali ne olacak arkadaş ya. Neresinden tutsam elinde kalıyor. Allah aşkına Şener- İsmail-  Mehmet - Serdar  böyle bir savunma olur mu ? Bunlar kendi takımlarında doğru düzgün oynamayan oynadığında saç baş yolduran boş beleş adamlar. Ömrümden 45 dk çaldılar. Bu takımdan bir yol olmaz. 2 maç kosovayı yendik diye havaya girdiler ama bu takım kalan maçların hepsini kaybeder averaj takımı olur. Tek kelime ile rezalet!!!
Karabükspor ile ilgilenirken zaten erken yaşlanıyorum bi de primci milli takımla uğraşamam 😁😁
« Son Düzenleme: 03 Eyl 2017, 01:25 Gönderen: Harun R. Kaya »

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 03 Eyl 2017, 10:51 »
Sahadaki takım postane liginde oynasa küme düşer.

Soner Orhan

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 03 Eyl 2017, 11:43 »
Başkasının yerine utanmak varya hani, Heh işte dün gece yaşadım ben o duyguyu. Sahadakiler ne yaptığını bilmez bir oyun oynadı, kenardakiler de ellerinde telefonları prim hesaplıyorlardı sanırım ...