Gönderen Konu: Forum hakkındaki görüşleriniz ve dilekleriniz  (Okunma sayısı 43412 defa)

Sezgin Küçüktepe

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Forum hakkındaki görüşleriniz ve dilekleriniz
« Yanıtla #165 : 02 Ağu 2016, 22:38 »
Maçtaki ilk golümüzü atan oyuncuyu doğru tahmin edene ekstra puan verilmesi de ayrı Bi heyecan katabilir yarışmaya

Karabükspor

Kırmızı Mavi Mod

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #166 : 02 Ağu 2016, 23:06 »
Maçtaki ilk golümüzü atan oyuncuyu doğru tahmin edene ekstra puan verilmesi de ayrı Bi heyecan katabilir yarışmaya

Evet bu da ayrı bir heyecan katar  ;)

Aykut Durmuş

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #167 : 06 Ağu 2016, 15:35 »
Can öz adlı kullanıcı hakkında uygunsuz,seviyesiz,kalitesiz,flood yorumlarından dolayı gerekli işlemlerin yapılmasını ve gerekirse forumdan uzaklaştırılmasını rica ederim.

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #168 : 06 Ağu 2016, 15:44 »
Can öz adlı kullanıcı hakkında uygunsuz,seviyesiz,kalitesiz,flood yorumlarından dolayı gerekli işlemlerin yapılmasını ve gerekirse forumdan uzaklaştırılmasını rica ederim.
+1

Tugay Ünver

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #169 : 06 Ağu 2016, 15:49 »
Haklarında sürekli eleştirel yorumlar oluyor ama hiç birine cevap vermiyorlar bence trol hesaplar ve ikiside aynı kişiye ait.

Barış Gökcek

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #170 : 06 Ağu 2016, 17:18 »
Değerli forum yönetimi,

An itibariyle forumumuzda bir üslup sorunu olduğunu düşünmekteyim.

Şahsım ve forumdaki diğer kullanıcıların futbol bilgisine, takım yada kulüp sevgisine atıfta bulunarak uygunsuz olduğunu düşündüğüm bir üslupla ve birden çok defa mesaj atılması kabul edilebilir değildir.

Forum kuralları içerisinde temel saygı ve görgü kurallarının tek tek yazılmamasının sebebi kullanıcıların bu kuralları zaten bildiğini varsaymamızdır diye düşünüyorum. Bu saygının da yaş ile doğru orantılı olmadığını bazı genç kardeşlerimizin düzeyli yazılarından görebiliyoruz.

Görüş ve fikirlerine katılmadığım kullanıcıların dahi aklındakileri özgürce paylaşması kendilerinin fikirlerine duyduğumuz saygıdan dolayı bu forumun doğasıdır.

Bu nedenle herhangi bir forumdaşın forumdan uzaklaştırılması destekleyeceğim bir aksiyon olmamakla beraber. Yukarıda saydığım hareketlerde bulunan kullanıcıların gerekli şekilde uyarılmasını rica ediyorum.

Saygılarımla

Fatih Halis Eroğuz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #171 : 06 Ağu 2016, 20:54 »
Son zamanlarda bazı arkadaşlar gün içerisinde aşırı mesaj yazmaya ve her mesajda da neredeyse aynı şeyi söylemeye başladılar. Buna günlük kısıtlama mı uzaklaştırma mı orasını bilemem ama bir çare bulsak iyi olur. Evet transfer dönemi heyecan yaratır ama bu heyecana kapılıp forumu meşgul etmemekte fayda var diye düşünüyorum. Umarım bu düşüncemde yalnız değilimdir.

Barış Gökçek'e hak vermekle birlikte 3 Haziran'da sorun henüz büyümemişken yaptığım ama kişiler hakkında herhangi bir yaptırıma sebep olamayan uyarıyı şuraya bırakmakta fayda var.

Kırmızı Mavi

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #172 : 07 Ağu 2016, 22:30 »
DEĞERLİ FORUM ÜYELERİ,

BAŞLIK ALTINA YAZILANLAR VE MODERASYONA RAPOR EDİLMİŞ İLETİLERDEKİ KİŞİLERLE İLGİLİ E-POSTA VE IP İNCELEMESİ YAPIP EN KISA ZAMANDA FORUMUN GİDİŞATI AÇISINDAN ÖNEMLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ BU DURUMLA İLGİLİ KARARI VERECEĞİZ.

TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

İYİ FORUMLAR,

KırmızıMavi Moderasyon

Murat Yılmaz

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #173 : 18 Ağu 2016, 14:44 »
Kişisel iletim olmamasına rağmen depolama alanının dolu olduğu yazıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Özkan Mermi

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #174 : 18 Ağu 2016, 15:38 »
Kişisel iletim olmamasına rağmen depolama alanının dolu olduğu yazıyor. Yardımcı olabilir misiniz?
Bende de durum aynı.

Murat Yılmaz

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #175 : 29 Eki 2017, 21:30 »
İletilere yapılan yorumlarla ilgili bilgilendirme maili alamıyorum, yardımcı olur musunuz?