Gönderen Konu: Kadro Yapısı, Teknik ve Taktik Konular  (Okunma sayısı 151033 defa)

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kadro Yapısı, Teknik ve Taktik Konular
« Yanıtla #690 : 28 Eyl 2017, 20:27 »
2-3 hafta izleyelim bakalım.Notumuzu veririz.Ne olduğu konusunda yönetim de dahil kimsenin bilgisi olduğunu sanmıyorum.Umarım doğru kişidir.

Karabükspor

Miraç Özdemir

• Ziyaretçi
« Yanıtla #691 : 28 Eyl 2017, 21:24 »
Bayram bu hocayıda mı sen buldun?

Sezai Aşkın

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #692 : 28 Eyl 2017, 21:36 »
Bildiğim kadarıyla hocanın geldiği ligde küme düşme yok , biri hocaya Türkiye’de ligi son 3 sırada tamamlayan takımların gelecek sezon alt lig de mücadele edeceğini anlatsın .

Halilullah Kaya

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #693 : 28 Eyl 2017, 22:10 »
Bildiğim kadarıyla hocanın geldiği ligde küme düşme yok , biri hocaya Türkiye’de ligi son 3 sırada tamamlayan takımların gelecek sezon alt lig de mücadele edeceğini anlatsın .
Önce Başkana bi anlatabilsek :D

Doğanay Yıldız

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #694 : 28 Eyl 2017, 23:08 »
Bunca zaman bu forumda kimse başkanın adamlığını yapmadı ama çok büyük bir çoğunluk başkanı her zaman destekledi. Birçok doğru şey yaptı; alkışladık. Birçok yanlış şey yaptı; uyardık ama hep "başkan yapıyorsa bir bildiği vardır" dedik. Forum dışında hakkında çıkan iddialara burada pek itimat edilmedi. Her zaman yanında ve arkasında olduk. Ama transfer ve hoca tercihleri onu bugünkü duruma getirdi.

Yabancı hoca gelmesi ve bir başarısızlık durumunda çanlar artık başkan için çalmaya başlayacak diye düşünüyorum. Umarım bu tek sıkımlık kurşununu iyi kullanır.

Doğanay Yıldız

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #696 : 30 Eyl 2017, 23:37 »
https://mobile.twitter.com/kksmedia/status/914219625856081922

İlk izlenim olarak Levent Hoca'nın yanında ancak yardımcı antrenör olur. Umarım yanılırım...
« Son Düzenleme: 30 Eyl 2017, 23:37 Gönderen: Doğanay Yıldız »

Aykut Durmuş

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #697 : 26 Kas 2017, 16:18 »
            Çağlar
Poko- Tayyip- Dany- İshak
        Osman-Traore
    Torje- Grozav- İlhan
           Serdar

Gönlümdeki 11

Yedekler: Rybka, Barış, Hakan A., Skulasson, Biliznicenko, Yatabare
« Son Düzenleme: 26 Kas 2017, 16:20 Gönderen: Aykut Durmuş »

Cüneyt Mil

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #698 : 26 Ara 2017, 00:35 »
Sanırım artık mücadele edecek bi kadromuzda kalmadı. Bir sütü takımdan ayrılma söylentisi var. Kulübün durumu ortadayken söylentilerin gerçeklik payı çok fazladır diye düşünüyorum. Bu durumda sanırım ligin bitmesine 17 maç kala düştük. Bu anlamda da 93-94 destanının yanında 2017-2018 hüsranını ekledik kulüp ve şehir tarihine. Ama bu yalnızca biz taraftar için bir hüsran bir gönül kırıklığı. Şeffaflığı yok denecek kadar az, dışa kapalı olan bu kulübü böyle borca sokanlar ve buna göz yumanlar, yönetimsizlik ayyuka çıkmışken yönetim kurdurmayanlar, ekonomik darboğazdayken imkanı olup da elini taşın altına koymayan ama her fırsatta laf ebeliği yapanlar; onlar için bu üzüntü değil utanç kaynağı olmalıdır. Tabi ar damarları varsa. Bir şehrin tek kitlesel aktivitesi, istanbul takımlarına karşı karabüksporun tarafında olma iradesi yok edilemese de felç edilmiştir. Düşülecek olan yerlerle birlikte karabükspor da kitleselleşmekten karabüklüleşmekten uzaklaşacak taraftar olarak bir avuç sadık gruba yönetim için yeniden patron ve karabük dışı tarafına kalacaktır. Emeği geçenlerin ellerine sağlık (!) Hayırlı(sı) olsun...

Metin Aytekin

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #699 : 08 Oca 2018, 13:26 »
                     ÇAĞLAR
KEREM  DANY   TAYYİP   İBANEZ
              SKULASON  TRAORE
LEANDRİNHO  OWASU  ADAM  KAGE

Fatih Halis Eroğuz

• Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #700 : 12 Şub 2018, 00:40 »
Gezinirken rastladım.

Aktif kadromuzun piyasa değeri 9.2 milyonmuş. Bu değer ile ligin en son sırasında yer alıyoruz. Sıralamada bir üstümüzdeki Kasımpaşa ise 22.4 milyonluk değere sahip. 5-0 yenildiğimiz Beşiktaş'ın değeri ise 112 milyon euro.

https://www.transfermarkt.com.tr/super-lig/startseite/wettbewerb/TR1